Serie 1 , Pulje 1 (2014)

Grønne Stjerne

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
643367
1 17-08-13
Kl. 15:30
Helsinge Fodbold Grønne Stjerne Helsinge Stadion 3-3
643382
3 24-08-13
Kl. 12:00
Espergærde IF Grønne Stjerne Mørdrup Idrætsanlæg 4-2
643386
4 31-08-13
Kl. 15:00
Grønne Stjerne Jyllinge FC Langbjergskolen 2-1
643397
5 07-09-13
Kl. 15:00
Grønne Stjerne Frederiksværk Fodbold klub Langbjergskolen 3-1
643401
6 14-09-13
Kl. 16:00
Brede IF Grønne Stjerne Brede Idrætsplads 4-1
643372
2 Ti 17-09-13
Kl. 17:45
Grønne Stjerne Gladsaxe-Hero BK Langbjergskolen 1-3
643410
7 To 19-09-13
Kl. 18:15
Grønne Stjerne S.C. Egedal Langbjergskolen 1-0
643423
9 05-10-13
Kl. 15:00
Grønne Stjerne Herlev IF Langbjergskolen 2-4
643427
10 12-10-13
Kl. 13:30
BK Friheden Grønne Stjerne Strandmarkens Fritidscenter 1-1
643436
11 19-10-13
Kl. 15:00
Grønne Stjerne Femhøj IF Langbjergskolen 3-0
643417
8 Ti 22-10-13
Kl. 20:15
Grønne Stjerne AB Langbjergskolen 1-0
643443
12 26-10-13
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub Grønne Stjerne Lundtofte Idrætsplads 5-3
643449
13 02-11-13
Kl. 14:00
Grønne Stjerne BSV Langbjergskolen 2-2
643456
14 05-04-14
Kl. 15:00
Grønne Stjerne Helsinge Fodbold Langbjergskolen 2-2
643466
15 12-04-14
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Grønne Stjerne Gladsaxe Stadion 1-2
643470
16 To 17-04-14
Kl. 13:00
Grønne Stjerne Espergærde IF Langbjergskolen 3-5
643481
Kampfakta
17 Ma 21-04-14
Kl. 13:00
Jyllinge FC Grønne Stjerne Spraglehøj Idrætsanlæg 1-2
643488
Kampfakta
18 27-04-14
Kl. 13:30
Frederiksværk Fodbold klub Grønne Stjerne Frederiksværk Stadion 4-0
643495
19 03-05-14
Kl. 15:00
Grønne Stjerne Brede IF Langbjergskolen 4-2
643500
20 10-05-14
Kl. 12:00
S.C. Egedal Grønne Stjerne Stenløse Stadion 2-4
643573
21 17-05-14
Kl. 13:00
AB Grønne Stjerne Akademisk Boldklub 1-1
643579
22 24-05-14
Kl. 12:00
Herlev IF Grønne Stjerne Herlev Stadion 2-1
643614
23 31-05-14
Kl. 15:00
Grønne Stjerne BK Friheden Langbjergskolen 2-1
643619
24 07-06-14
Kl. 15:00
Femhøj IF Grønne Stjerne Femhøj Stadion 1-3
643626
25 14-06-14
Kl. 15:00
Grønne Stjerne Lundtofte Boldklub Langbjergskolen 1-2
643685
26 To 19-06-14
Kl. 18:30
BSV Grønne Stjerne Vedbæk Stadion 2-2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning:

Finale
Onsdag den 25. juni kl. 19.00 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1