Serie 1 , Pulje 1 (2014)

Helsinge Fodbold

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
643367
1 17-08-13
Kl. 15:30
Helsinge Fodbold Grønne Stjerne Helsinge Stadion 3-3
643373
2 Ti 20-08-13
Kl. 18:30
Brede IF Helsinge Fodbold Brede Idrætsplads 1-2
643380
3 24-08-13
Kl. 15:30
Helsinge Fodbold S.C. Egedal Helsinge Stadion 1-0
643389
4 Ti 27-08-13
Kl. 18:15
AB Helsinge Fodbold Akademisk Boldklub 1-2
643393
5 07-09-13
Kl. 15:30
Helsinge Fodbold Herlev IF Helsinge Stadion 2-7
643399
6 14-09-13
Kl. 13:30
BK Friheden Helsinge Fodbold Strandmarkens Fritidscenter 0-2
643406
7 21-09-13
Kl. 15:30
Helsinge Fodbold Femhøj IF Helsinge Stadion 1-1
643415
8 28-09-13
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub Helsinge Fodbold Lundtofte Idrætsplads 0-5
643419
9 05-10-13
Kl. 15:30
Helsinge Fodbold BSV Helsinge Stadion 3-1
643432
10 13-10-13
Kl. 13:30
Frederiksværk Fodbold klub Helsinge Fodbold Frederiksværk Stadion 1-2
643433
11 19-10-13
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Helsinge Fodbold Gladsaxe Stadion 0-0
643445
12 26-10-13
Kl. 15:30
Helsinge Fodbold Espergærde IF Helsinge Stadion 2-0
643448
13 02-11-13
Kl. 14:00
Jyllinge FC Helsinge Fodbold Spraglehøj Idrætsanlæg 3-2
643456
14 05-04-14
Kl. 15:00
Grønne Stjerne Helsinge Fodbold Langbjergskolen 2-2
643465
Kampfakta
15 12-04-14
Kl. 15:30
Helsinge Fodbold Brede IF Helsinge Stadion 1-2
643472
Kampfakta
16 To 17-04-14
Kl. 13:00
S.C. Egedal Helsinge Fodbold Stenløse Stadion 1-6
643478
Kampfakta
17 Ma 21-04-14
Kl. 13:00
Helsinge Fodbold AB Helsinge Stadion 2-0
643482
Kampfakta
18 26-04-14
Kl. 12:00
Herlev IF Helsinge Fodbold Herlev Stadion 0-2
643491
Kampfakta
19 03-05-14
Kl. 15:30
Helsinge Fodbold BK Friheden Helsinge Stadion 0-1
643498
Livescore
20 10-05-14
Kl. 15:00
Femhøj IF Helsinge Fodbold Femhøj Stadion 2-1
643505
Kampfakta
21 17-05-14
Kl. 15:30
Helsinge Fodbold Lundtofte Boldklub Helsinge Stadion 3-2
643607
Kampfakta
22 To 22-05-14
Kl. 18:30
BSV Helsinge Fodbold Vedbæk Stadion 3-4
643610
Kampfakta
23 31-05-14
Kl. 15:30
Helsinge Fodbold Frederiksværk Fodbold klub Helsinge Stadion 3-0
643622
Kampfakta
24 07-06-14
Kl. 15:30
Helsinge Fodbold Gladsaxe-Hero BK Helsinge Stadion 0-0
643624
Kampfakta
25 Fr 13-06-14
Kl. 19:00
Espergærde IF Helsinge Fodbold Mørdrup Idrætsanlæg 2-3
643686
Kampfakta
26 21-06-14
Kl. 15:00
Helsinge Fodbold Jyllinge FC Helsinge Stadion 3-0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning:

Finale
Onsdag den 25. juni kl. 19.00 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1