Serie 1 , Pulje 1 (2014)

Herlev IF

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
643363
1 17-08-13
Kl. 13:30
BK Friheden Herlev IF Strandmarkens Fritidscenter 2-4
643370
2 On 21-08-13
Kl. 18:30
Herlev IF Femhøj IF Herlev Stadion 3-1
643378
3 24-08-13
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub Herlev IF Lundtofte Idrætsplads 2-1
643384
4 31-08-13
Kl. 12:00
Herlev IF BSV Herlev Stadion 3-3
643393
5 07-09-13
Kl. 15:30
Helsinge Fodbold Herlev IF Helsinge Stadion 2-7
643398
6 14-09-13
Kl. 12:00
Herlev IF Gladsaxe-Hero BK Herlev Stadion 1-2
643408
7 21-09-13
Kl. 14:00
Espergærde IF Herlev IF Mørdrup Idrætsanlæg 4-0
643412
8 28-09-13
Kl. 12:00
Herlev IF Jyllinge FC Herlev Stadion 1-0
643423
9 05-10-13
Kl. 15:00
Grønne Stjerne Herlev IF Langbjergskolen 2-4
643426
10 12-10-13
Kl. 12:00
Herlev IF Brede IF Herlev Stadion 1-0
643438
11 19-10-13
Kl. 12:00
S.C. Egedal Herlev IF Stenløse Stadion 2-1
643440
12 26-10-13
Kl. 12:00
Herlev IF AB Herlev Stadion 1-2
643453
13 03-11-13
Kl. 13:30
Frederiksværk Fodbold klub Herlev IF Frederiksværk Stadion 0-3
643454
14 05-04-14
Kl. 12:00
Herlev IF BK Friheden Herlev Stadion 3-1
643462
15 12-04-14
Kl. 15:00
Femhøj IF Herlev IF Femhøj Stadion 0-0
643468
16 To 17-04-14
Kl. 13:00
Herlev IF Lundtofte Boldklub Herlev Stadion 1-3
643477
17 20-04-14
Kl. 13:00
BSV Herlev IF Vedbæk Stadion 2-0
643482
Kampfakta
18 26-04-14
Kl. 12:00
Herlev IF Helsinge Fodbold Herlev Stadion 0-2
643492
19 03-05-14
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Herlev IF Gladsaxe Stadion 3-1
643496
20 10-05-14
Kl. 12:00
Herlev IF Espergærde IF Herlev Stadion 0-1
643571
21 17-05-14
Kl. 15:30
Jyllinge FC Herlev IF Spraglehøj Idrætsanlæg 4-1
643579
22 24-05-14
Kl. 12:00
Herlev IF Grønne Stjerne Herlev Stadion 2-1
643615
23 31-05-14
Kl. 16:00
Brede IF Herlev IF Brede Idrætsplads 1-1
643617
24 07-06-14
Kl. 12:00
Herlev IF S.C. Egedal Herlev Stadion 2-0
643660
25 14-06-14
Kl. 10:00
AB Herlev IF Akademisk Boldklub 2-1
643681
26 21-06-14
Kl. 15:00
Herlev IF Frederiksværk Fodbold klub Herlev Stadion 3-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning:

Finale
Onsdag den 25. juni kl. 19.00 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1