Serie 3 , Pulje 4 (2015)

Atletico Hilal

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
298855
Kampfakta
2 23-08-14
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde (1) Atletico Hilal Lillevang Idrætscenter 4-3
298930
4 06-09-14
Kl. 15:00
Tune IF Atletico Hilal Tune Stadion 2-2
298853
1 On 10-09-14
Kl. 18:00
Atletico Hilal Brøndbyernes IF (2) Glostrup Idrætspark 3-2
298938
5 14-09-14
Kl. 11:00
Atletico Hilal Sengeløse GI Glostrup Idrætspark 3-1
298866
Kampfakta
3 On 17-09-14
Kl. 17:30
Atletico Hilal Herlev IF Glostrup Idrætspark 3-2
298946
6 21-09-14
Kl. 14:00
RKF-RU Atletico Hilal Roskilde IC (Darup) 4-2
298951
7 28-09-14
Kl. 11:00
Atletico Hilal FC Albertslund Glostrup Idrætspark 3-4
298986
8 04-10-14
Kl. 16:00
Himmelev-Veddelev BK Atletico Hilal Himmelev Idrætspark 5-2
298994
9 12-10-14
Kl. 11:00
Atletico Hilal Svogerslev BK Glostrup Idrætspark 3-4
299002
10 18-10-14
Kl. 12:00
Oversidder Atletico Hilal
299007
Kampfakta
11 26-10-14
Kl. 11:00
Atletico Hilal Avedøre IF Glostrup Idrætspark 3-3
299020
13 09-11-14
Kl. 11:00
Atletico Hilal BGA Glostrup Idrætspark 3-5
299033
14 05-04-15
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) Atletico Hilal Brøndby Stadion HHT!
299040
15 12-04-15
Kl. 11:00
Atletico Hilal KFUM BK, Roskilde (1) Glostrup Idrætspark 4-2
299018
Kampfakta
12 On 15-04-15
Kl. 18:30
Atletico Hilal Viby-Gadstrup Glostrup Idrætspark 4-6
299073
16 18-04-15
Kl. 12:00
Herlev IF Atletico Hilal Herlev Stadion 3-3
299083
Kampfakta
17 26-04-15
Kl. 11:00
Atletico Hilal Tune IF Glostrup Idrætspark 1-1
299089
Kampfakta
18 02-05-15
Kl. 14:00
Sengeløse GI Atletico Hilal Sengeløse Idrætsanlæg 2-4
299096
19 10-05-15
Kl. 11:00
Atletico Hilal RKF-RU Glostrup Idrætspark 7-1
299099
20 On 13-05-15
Kl. 19:00
FC Albertslund Atletico Hilal Albertslund Stadion 4-2
299110
21 17-05-15
Kl. 11:00
Atletico Hilal Himmelev-Veddelev BK Glostrup Idrætspark 3-3
299116
Kampfakta
22 23-05-15
Kl. 13:00
Svogerslev BK Atletico Hilal Svogerslev Idrætspark 1-2
299123
23 30-05-15
Kl. 15:30
Atletico Hilal Oversidder Glostrup Idrætspark
299191
24 On 03-06-15
Kl. 19:00
Avedøre IF Atletico Hilal Avedøre Stadion 2-1
299194
25 06-06-15
Kl. 15:30
Viby-Gadstrup Atletico Hilal Viby Idrætsanlæg UHT!
299207
26 13-06-15
Kl. 15:00
BGA Atletico Hilal Albertslund Stadion 6-5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk: At udfylde elektroniske holdkort inden kampstart. At tilmelding indendørs skal ske senest 29.9 via kluboffice. At tilmelding Futsal skal ske senest 29.9 via kluboffice. At tilmelding vinterbold skal ske senest 22.9 via kluboffice



Puljevinderne spiller kvalkampe tirsdag den 16. juni, for at finde 4 hold til finalestævnet (Final 4) lørdag den 20. juni.

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til Final 4 tirsdag den 16. juni kl. 19.00.

Kval.kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 5
Kval.kamp 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
Kval.kamp 3: Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
Kval.kamp 4: Vinder pulje 6 - Vinder pulje 3

Vinderne går videre til Final 4 Lørdag den 20. juni i Ølstykke.