Herre-DS, Pulje 2 (2011)

FC Sydvest

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
842173
1 14-08-10
Kl. 15:30
FC Sydvest Fjordager Tønder sport- og FritidsCenter 1-1
842186
2 21-08-10
Kl. 15:30
Frem Sakskøbing FC Sydvest Inges Auto Park 6-2
842187
3 28-08-10
Kl. 15:00
Kolding FC Sydvest Autocentralen Park (Kolding Stadion) 1-0
842195
4 04-09-10
Kl. 15:30
FC Sydvest Ringsted Tønder sport- og FritidsCenter 2-1
842202
5 11-09-10
Kl. 15:00
Tarup-Paarup FC Sydvest Home Tarup Park 0-2
842209
6 18-09-10
Kl. 15:30
FC Sydvest B 1913 Klosterhallen 2-0
842217
7 25-09-10
Kl. 15:30
B 1921 FC Sydvest B1921s anlæg 0-1
842223
8 02-10-10
Kl. 15:30
FC Sydvest Næsby Klosterhallen 4-1
842232
9 09-10-10
Kl. 13:00
Haderslev FC Sydvest Banerne ved Haderslev Idrætscenter 1-1
842237
10 16-10-10
Kl. 15:30
FC Sydvest Marienlyst Klosterhallen 2-2
842247
11 23-10-10
Kl. 15:00
Næstved FC Sydvest ProfaGroupPark 4-0
842251
12 30-10-10
Kl. 15:30
FC Sydvest Aarup Klosterhallen 0-0
842262
13 06-11-10
Kl. 14:00
OKS FC Sydvest OKSON-Park 2-2
842264
14 02-04-11
Kl. 16:00
Fjordager FC Sydvest Fjordager IF.s anlæg 2-5
842277
15 09-04-11
Kl. 15:30
FC Sydvest Frem Sakskøbing Klosterhallen 2-0
842278
16 16-04-11
Kl. 15:30
FC Sydvest Kolding Klosterhallen 6-0
842286
17 To 21-04-11
Kl. 13:30
Ringsted FC Sydvest Ringsted Stadion 3-2
842293
18 Ma 25-04-11
Kl. 15:30
FC Sydvest Tarup-Paarup Klosterhallen 5-3
842300
19 30-04-11
Kl. 15:00
B 1913 FC Sydvest Campus Road 1-2
842308
20 07-05-11
Kl. 15:30
FC Sydvest B 1921 Klosterhallen 4-0
842314
21 15-05-11
Kl. 14:00
Næsby FC Sydvest ALPI Arena Næsby 0-4
842323
22 21-05-11
Kl. 15:30
FC Sydvest Haderslev Klosterhallen 3-3
842328
23 28-05-11
Kl. 15:00
Marienlyst FC Sydvest Marienlystcentret 2-2
842338
24 04-06-11
Kl. 15:30
FC Sydvest Næstved Klosterhallen 1-2
842342
25 11-06-11
Kl. 15:00
Aarup FC Sydvest Scankab Arena i Aarup 1-2
842353
26 18-06-11
Kl. 15:00
FC Sydvest OKS Klosterhallen 5-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU på mail eller telefon 4326 2222