Herre-DS, Pulje2 (2005)

Måløv

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
338305
1 07-08-04
Kl. 15:30
Måløv Esbjerg Måløv Idrætspark 0-8
338315
2 15-08-04
Kl. 15:00
Bramming Måløv Skjern Bank Arena, Bramming 4-2
338332
4 Fr 27-08-04
Kl. 19:00
Hvidovre Måløv Kæmpernes Arena 2-1
338340
5 04-09-04
Kl. 13:30
Oversidder Måløv
338344
6 11-09-04
Kl. 15:30
Måløv Greve Måløv Idrætspark 2-6
338356
7 18-09-04
Kl. 15:00
Vanløse Måløv Vanløse IP. Opvisn. 3-0
338361
8 25-09-04
Kl. 15:30
Måløv Albertslund Måløv Idrætspark 0-3
338373
9 02-10-04
Kl. 15:00
Stenløse Måløv Stenløse Stadion 10-0
338377
10 09-10-04
Kl. 15:30
Måløv FC Horsens Måløv Idrætspark 5-4
338385
11 16-10-04
Kl. 13:00
Østerbro Måløv Fælledparken 6-0
338393
12 23-10-04
Kl. 15:30
Måløv Ballerup Måløv Idrætspark 1-2
338401
13 30-10-04
Kl. 16:00
Horsens Måløv CASA Arena Horsens 1-1
338409
14 06-11-04
Kl. 14:00
Måløv OB Måløv Idrætspark 0-2
338421
15 13-11-04
Kl. 14:00
Avedøre Måløv Avedøre Stadion 6-1
338320
3 20-11-04
Kl. 13:30
Brøndby Måløv Brøndby Stadion 10-1
338427
16 Ma 28-03-05
Kl. 13:00
Greve Måløv Greve Idræts Center 6-1
338433
17 02-04-05
Kl. 15:30
Måløv Oversidder Måløv Idrætspark
338440
18 09-04-05
Kl. 15:30
Måløv Hvidovre Måløv Idrætspark 1-7
338448
19 16-04-05
Kl. 15:30
Måløv Brøndby Måløv Idrætspark 0-4
338456
20 23-04-05
Kl. 15:30
Måløv Bramming Måløv Idrætspark 1-2
338465
21 30-04-05
Kl. 13:30
Esbjerg Måløv Atletikstadion 6-0
338474
22 07-05-05
Kl. 15:30
Måløv Avedøre Måløv Idrætspark 0-6
338480
23 On 11-05-05
Kl. 19:00
OB Måløv OB-Ådalen 11-0
338489
24 14-05-05
Kl. 15:30
Måløv Horsens Måløv Idrætspark 1-2
338500
25 Fr 20-05-05
Kl. 19:00
Ballerup Måløv Ballerup Idrætspark 1-0
338505
26 On 25-05-05
Kl. 19:00
Måløv Østerbro Måløv Idrætspark 0-3
338517
27 28-05-05
Kl. 14:00
FC Horsens Måløv Designa Arena 6-0
338521
28 04-06-05
Kl. 15:30
Måløv Stenløse Måløv Idrætspark 1-11
338530
29 11-06-05
Kl. 15:00
Albertslund Måløv Albertslund Stadion 6-2
338538
30 18-06-05
Kl. 14:00
Måløv Vanløse Måløv Idrætspark 0-7
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU på mail eller telefon 4326 2222

Bemærk:

Op- og nedrykningsreglerne er således: (a) Fra 2. division rykker ingen hold ned i Herre-DS rækken. (b) Fra hver af de 3 puljer i Herre-DS rækken rykker de fire bedst placerede oprykningsberettigede hold op i 2. division. (c) Fra pulje 1 i Herre-DS rækken rykker nr. 13-16 ned i Kvalifikationsrækken. (d) Fra pulje 2 og 3 i Herre-DS rækken rykker nr. 12-15 ned i Kvalifikationsrækken. (e) Fra pulje 1 i Kvalifikationsrækken rykker de fire bedst placerede oprykningsberettigede hold op i Herre-DS rækken. (f) Fra pulje 2 og 3 i Kvalifikationsrækken rykker de tre bedst placerede oprykningsberettigede hold op i Herre-DS rækken.