Serie 3 , Pulje 5 (2015)

Brøndby Strand IK

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
299215
2 24-08-14
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Køge BK (2) Langbjergskolen 1-1
299223
3 31-08-14
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (1) Brøndby Strand IK Brøndby Stadion 3-3
299208
1 Ti 02-09-14
Kl. 18:15
FC Hvidovre Brøndby Strand IK Avedøre Stadion 1-3
299229
4 07-09-14
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Mosede BK Langbjergskolen 1-4
299238
5 13-09-14
Kl. 13:00
Ejby IF Fodbold Brøndby Strand IK Ejby Stadion 1-3
299243
6 21-09-14
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK FC Ishøj Langbjergskolen 0-1
299314
7 27-09-14
Kl. 15:30
Oversidder Brøndby Strand IK
299318
8 05-10-14
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Rosenhøj BK Langbjergskolen 5-2
299329
Kampfakta
9 11-10-14
Kl. 15:30
Herstedøster IC Brøndby Strand IK Herstedøster Stadion 4-3
299332
10 19-10-14
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Vallensbæk IF Langbjergskolen 1-0
299374
11 26-10-14
Kl. 15:00
Ishøj BK Brøndby Strand IK Ishøj Idrætscenter Kunstgræs 1-3
299376
Kampfakta
12 02-11-14
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Køge Union Langbjergskolen 1-2
299389
13 Ti 04-11-14
Kl. 19:45
Taastrup FC (1) Brøndby Strand IK NyBolig Park - Kunstgræs 0-2
299390
14 To 09-04-15
Kl. 18:30
Brøndby Strand IK FC Hvidovre Langbjergskolen 3-1
299398
15 11-04-15
Kl. 15:30
Køge BK (2) Brøndby Strand IK Køge Stadion 1-1
299404
16 19-04-15
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Brøndbyernes IF (1) Langbjergskolen 2-1
299413
17 25-04-15
Kl. 13:30
Mosede BK Brøndby Strand IK Mosede-skolen 0-1
299447
18 03-05-15
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Ejby IF Fodbold Langbjergskolen 7-3
299457
19 09-05-15
Kl. 13:30
FC Ishøj Brøndby Strand IK Ishøj Idrætscenter 2-4
299461
20 On 13-05-15
Kl. 19:00
Brøndby Strand IK Oversidder Langbjergskolen
299472
21 16-05-15
Kl. 15:30
Rosenhøj BK Brøndby Strand IK Sønderkærskolen 1-3
299475
22 24-05-15
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Herstedøster IC Langbjergskolen 2-2
299517
23 30-05-15
Kl. 15:30
Vallensbæk IF Brøndby Strand IK Vallensbæk Idrætscenter 3-2
299519
24 On 03-06-15
Kl. 19:00
Brøndby Strand IK Ishøj BK Langbjergskolen 3-2
299531
25 06-06-15
Kl. 15:30
Køge Union Brøndby Strand IK Ellemarkskolens bane 2-2
299533
26 13-06-15
Kl. 15:00
Brøndby Strand IK Taastrup FC (1) Langbjergskolen 1-2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk: At udfylde elektroniske holdkort inden kampstart. At tilmelding indendørs skal ske senest 29.9 via kluboffice. At tilmelding Futsal skal ske senest 29.9 via kluboffice. At tilmelding vinterbold skal ske senest 22.9 via kluboffice



Puljevinderne spiller kvalkampe tirsdag den 16. juni, for at finde 4 hold til finalestævnet (Final 4) lørdag den 20. juni.

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til Final 4 tirsdag den 16. juni kl. 19.00.

Kval.kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 5
Kval.kamp 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
Kval.kamp 3: Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
Kval.kamp 4: Vinder pulje 6 - Vinder pulje 3

Vinderne går videre til Final 4 Lørdag den 20. juni i Ølstykke.