2. division, Pulje 2

HIK

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
832093
Kampfakta
1 04-08-18
Kl. 13:00
HIK Vanløse Gentofte Sportspark Opv. kunst 1-1
832097
Kampfakta
2 11-08-18
Kl. 14:00
Middelfart HIK Middelfart Stadion 1-2
832104
Kampfakta
3 18-08-18
Kl. 13:00
HIK Skovshoved IF Gentofte Sportspark Opv. kunst 2-0
832118
Kampfakta
4 On 22-08-18
Kl. 18:00
HIK AB Gentofte Sportspark Opv. kunst 1-1
832323
Kampfakta
5 25-08-18
Kl. 15:00
Brønshøj HIK Tingbjerg I P 2-1
832333
Kampfakta
6 01-09-18
Kl. 13:00
HIK Slagelse B&I Gentofte Sportspark Opv. kunst 3-3
832356
Kampfakta
8 15-09-18
Kl. 13:00
HIK Hillerød Fodbold Gentofte Sportspark Opv. kunst 1-1
832347
Kampfakta
7 On 19-09-18
Kl. 19:00
HIK Avarta Gentofte Sportspark Opv. kunst 2-0
832359
Kampfakta
9 22-09-18
Kl. 14:00
Frem HIK Valby IP, Stadion 2-1
832364
Kampfakta
10 29-09-18
Kl. 15:00
B 93 HIK Østerbro Stadion 0-2
832372
Kampfakta
11 06-10-18
Kl. 13:00
HIK Marienlyst Gentofte Sportspark Opv. kunst 3-0
837075
Kampfakta
12 13-10-18
Kl. 13:00
Skovshoved IF HIK Skovshoved I P 1-0
837969
Kampfakta
13 20-10-18
Kl. 13:00
HIK Brønshøj Gentofte Sportspark Opv. kunst 1-1
837991
Kampfakta
14 27-10-18
Kl. 13:00
Vanløse HIK Vanløse IP. Opvisn. 3-1
838096
Kampfakta
15 03-11-18
Kl. 13:00
Avarta HIK Espelundens Idrætsanlæg 5-1
838103
Kampfakta
16 11-11-18
Kl. 15:00
AB HIK Gladsaxe Stadion 1-0
838180
17 09-03-19
Kl. 13:00
HIK Frem Gentofte Sportspark Opv. kunst Resultatformidling
838186
18 16-03-19
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold HIK Hillerød Stadion Resultatformidling
838192
19 23-03-19
Kl. 13:00
HIK B 93 Gentofte Sportspark Opv. kunst Resultatformidling
838195
20 31-03-19
Kl. 15:00
Slagelse B&I HIK Slagelse Stadion Resultatformidling
838203
21 06-04-19
Kl. 14:00
Marienlyst HIK Marienlystcentret Resultatformidling
838209
22 13-04-19
Kl. 14:00
HIK Middelfart Gentofte Sportspark Opv. kunst Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller telefon 3525 1545