Sjællandsserien , Pulje 2

DMI

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
323150
Kampfakta
1 18-08-18
Kl. 11:00
Greve Fodbold DMI Greve Idræts Center 4-1
323156
Kampfakta
2 25-08-18
Kl. 15:30
DMI Herlufsholm GF DMI´s anlæg 1-4
323163
Kampfakta
3 01-09-18
Kl. 15:30
DMI Haslev FC DMI´s anlæg 2-3
323170
Kampfakta
4 09-09-18
Kl. 11:00
Slagelse B&I DMI Slagelse Stadion 7-1
323175
Kampfakta
5 15-09-18
Kl. 15:30
DMI Køge BK DMI´s anlæg 2-1
323183
Kampfakta
6 22-09-18
Kl. 13:00
Ringsted IF DMI Ringsted Stadion 6-0
323187
Kampfakta
7 29-09-18
Kl. 15:30
DMI FC Nakskov DMI´s anlæg 1-0
323209
Kampfakta
8 06-10-18
Kl. 15:00
Nykøbing FC DMI NFC Anlæg Nord 5-0
323217
9 13-10-18
Kl. 15:30
DMI Køge Nord FC DMI´s anlæg 0-2
323223
Kampfakta
10 20-10-18
Kl. 15:00
Tuse IF DMI Tusehallen 2-0
323228
Kampfakta
11 27-10-18
Kl. 15:00
DMI RB 1906 DMI´s anlæg 3-5
323233
12 30-03-19
Kl. 15:30
DMI Greve Fodbold DMI´s anlæg Resultatformidling
323240
13 Fr 05-04-19
Kl. 18:30
Herlufsholm GF DMI Herlufsholm Stadion Resultatformidling
323246
14 13-04-19
Kl. 14:00
Haslev FC DMI HFC's Klubhus Resultatformidling
323252
15 20-04-19
Kl. 15:30
DMI Slagelse B&I DMI´s anlæg Resultatformidling
323256
16 27-04-19
Kl. 14:30
Køge BK DMI Køge Stadion Resultatformidling
323264
17 04-05-19
Kl. 15:30
DMI Ringsted IF DMI´s anlæg Resultatformidling
323273
18 11-05-19
Kl. 15:30
FC Nakskov DMI OK+ stadion Resultatformidling
323276
19 18-05-19
Kl. 15:30
DMI Nykøbing FC DMI´s anlæg Resultatformidling
323283
20 25-05-19
Kl. 15:30
Køge Nord FC DMI Rishøj Stadion Resultatformidling
323344
21 01-06-19
Kl. 15:30
DMI Tuse IF DMI´s anlæg Resultatformidling
323350
22 08-06-19
Kl. 15:30
RB 1906 DMI Roskilde Idrætspark Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning:
De to 1´ere spiller Finale lørdag den 15. juni 2019 kl. 15.00. Bedst pointgennemsnit har hjemmebane i finalen

Oprykningsspil for 2´erne: 

Læs mere her Oprykningsspil