Serie 3 , Pulje 4 (2015)

Himmelev-Veddelev BK

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
298847
1 16-08-14
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK FC Albertslund Himmelev Idrætspark 0-3
298861
3 To 28-08-14
Kl. 19:00
Svogerslev BK Himmelev-Veddelev BK Svogerslev Idrætspark 2-4
298928
4 06-09-14
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Oversidder Himmelev Idrætspark
298935
Kampfakta
5 13-09-14
Kl. 12:00
Avedøre IF Himmelev-Veddelev BK Avedøre Stadion 3-4
298942
6 20-09-14
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Viby-Gadstrup Himmelev Idrætspark 4-7
298950
7 28-09-14
Kl. 13:00
BGA Himmelev-Veddelev BK Albertslund Stadion 3-2
298860
2 To 02-10-14
Kl. 18:30
Brøndbyernes IF (2) Himmelev-Veddelev BK Brøndby Stadion Kunst 1-5
298986
8 04-10-14
Kl. 16:00
Himmelev-Veddelev BK Atletico Hilal Himmelev Idrætspark 5-2
298995
9 11-10-14
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde (1) Himmelev-Veddelev BK Lillevang Idrætscenter 2-6
299000
10 18-10-14
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Herlev IF Himmelev Kunstgræsbane 2-3
299010
11 25-10-14
Kl. 15:00
Tune IF Himmelev-Veddelev BK Tune Stadion Kunstgræs 2-0
299014
12 01-11-14
Kl. 13:00
Himmelev-Veddelev BK Sengeløse GI Himmelev Kunstgræsbane 1-0
299025
13 09-11-14
Kl. 14:00
Himmelev-Veddelev BK RKF-RU Himmelev Idrætspark 5-2
299027
14 04-04-15
Kl. 13:00
Himmelev-Veddelev BK FC Albertslund Himmelev Kunstgræsbane 1-2
299034
15 11-04-15
Kl. 14:00
Himmelev-Veddelev BK Brøndbyernes IF (2) Himmelev Kunstgræsbane 3-2
299042
16 18-04-15
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Svogerslev BK Himmelev Kunstgræsbane 1-0
299079
17 25-04-15
Kl. 12:00
Oversidder Himmelev-Veddelev BK
299086
18 02-05-15
Kl. 14:00
Himmelev-Veddelev BK Avedøre IF Himmelev Kunstgræsbane UHT!
299094
19 09-05-15
Kl. 15:30
Viby-Gadstrup Himmelev-Veddelev BK Viby Idrætsanlæg 2-4
299100
20 On 13-05-15
Kl. 19:00
Himmelev-Veddelev BK BGA Himmelev Kunstgræsbane 4-2
299110
21 17-05-15
Kl. 11:00
Atletico Hilal Himmelev-Veddelev BK Glostrup Idrætspark 3-3
299115
22 23-05-15
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK KFUM BK, Roskilde (1) Himmelev Kunstgræsbane 3-2
299125
23 30-05-15
Kl. 14:00
Herlev IF Himmelev-Veddelev BK Herlev Stadion 3-2
299129
24 On 03-06-15
Kl. 19:00
Himmelev-Veddelev BK Tune IF Himmelev Kunstgræsbane 3-0
299198
25 06-06-15
Kl. 14:00
Sengeløse GI Himmelev-Veddelev BK Sengeløse Idrætsanlæg HHT!
299202
26 13-06-15
Kl. 15:00
Himmelev-Veddelev BK RKF-RU Himmelev Kunstgræsbane UHT!
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk: At udfylde elektroniske holdkort inden kampstart. At tilmelding indendørs skal ske senest 29.9 via kluboffice. At tilmelding Futsal skal ske senest 29.9 via kluboffice. At tilmelding vinterbold skal ske senest 22.9 via kluboffice



Puljevinderne spiller kvalkampe tirsdag den 16. juni, for at finde 4 hold til finalestævnet (Final 4) lørdag den 20. juni.

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til Final 4 tirsdag den 16. juni kl. 19.00.

Kval.kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 5
Kval.kamp 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
Kval.kamp 3: Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
Kval.kamp 4: Vinder pulje 6 - Vinder pulje 3

Vinderne går videre til Final 4 Lørdag den 20. juni i Ølstykke.