Herre-DS, Pulje 1

FA 2000

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
161428
Kampfakta
1 05-08-17
Kl. 13:45
FA 2000 Herlev Frederiksberg IP, kunst 2-0
161435
Kampfakta
2 12-08-17
Kl. 14:00
LSF FA 2000 Smørum Idrætscenter 4-3
161441
Kampfakta
3 19-08-17
Kl. 13:45
FA 2000 Karlslunde IF Frederiksberg IP, kunst 1-1
161457
Kampfakta
4 26-08-17
Kl. 14:00
Taastrup FC FA 2000 Tåstrup Idrætspark 2-6
163679
Kampfakta
5 02-09-17
Kl. 13:45
FA 2000 Stenløse BK Frederiksberg IP, kunst 1-2
163711
Kampfakta
6 10-09-17
Kl. 15:00
Slagelse B&I FA 2000 Slagelse Stadion 3-1
163720
Kampfakta
7 17-09-17
Kl. 13:30
Holbæk B&I FA 2000 SuRi Park 1-2
163721
Kampfakta
8 23-09-17
Kl. 16:00
FA 2000 Kastrup Bk. Frederiksberg IP, kunst 2-0
163726
Kampfakta
9 30-09-17
Kl. 13:00
Fredensborg BI FA 2000 Fredensborg Stadion 4-1
163732
Kampfakta
10 Fr 06-10-17
Kl. 18:30
Herlev FA 2000 Herlev Stadion 1-2
163736
Kampfakta
11 14-10-17
Kl. 13:45
FA 2000 LSF Frederiksberg IP, kunst 2-7
163745
Kampfakta
12 21-10-17
Kl. 13:00
Karlslunde IF FA 2000 Karlslunde Stadion 2-1
163748
Kampfakta
13 28-10-17
Kl. 13:00
FA 2000 Taastrup FC Frederiksberg IP, kunst 0-2
163774
Kampfakta
14 04-11-17
Kl. 13:00
Stenløse BK FA 2000 Stenløse Stadion 1-1
163778
Kampfakta
15 24-03-18
Kl. 13:45
FA 2000 Slagelse B&I Frederiksberg IP, kunst 0-2
163782
Kampfakta
16 31-03-18
Kl. 13:45
FA 2000 Holbæk B&I Frederiksberg IP, kunst 0-4
163790
Kampfakta
17 07-04-18
Kl. 13:00
Kastrup Bk. FA 2000 Kunst, John Tranums Alle 4-4
163792
Kampfakta
18 14-04-18
Kl. 13:00
FA 2000 Fredensborg BI Frederiksberg IP, kunst 3-0
163809
Kampfakta
19 21-04-18
Kl. 13:00
FA 2000 Herlev Frederiksberg IP, kunst 1-2
163826
Kampfakta
20 28-04-18
Kl. 14:00
LSF FA 2000 Smørum Idrætscenter 0-2
163830
Kampfakta
21 05-05-18
Kl. 13:45
FA 2000 Karlslunde IF Frederiksberg IP, kunst 3-2
163838
Kampfakta
22 12-05-18
Kl. 14:00
Taastrup FC FA 2000 Tåstrup Idrætspark 1-0
163840
Kampfakta
23 19-05-18
Kl. 13:45
FA 2000 Stenløse BK Frederiksberg IP, kunst 3-1
163844
24 27-05-18
Kl. 15:00
Slagelse B&I FA 2000 Slagelse Stadion Resultatformidling
163853
25 03-06-18
Kl. 13:30
Holbæk B&I FA 2000 SuRi Park Resultatformidling
163854
26 09-06-18
Kl. 13:45
FA 2000 Kastrup Bk. Frederiksberg IP, kunst Resultatformidling
163889
27 16-06-18
Kl. 13:30
Fredensborg BI FA 2000 Fredensborg Stadion Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366