U18 Piger DM (2014)

B.93/HIK/Skjold

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
642762
1 18-08-13
Kl. 13:00
B.93/HIK/Skjold BSF B 93 Svanemølleanlæg. 1-4
642768
2 31-08-13
Kl. 16:00
Team Viborg B.93/HIK/Skjold Liseborgcentret 5-2
642775
3 Fr 06-09-13
Kl. 19:00
B.93/HIK/Skjold Hillerød Kunst, B93 0-1
642784
4 14-09-13
Kl. 15:00
Fortuna Hjørring B.93/HIK/Skjold Landlyst Idrætsanlæg 2-1
642788
5 29-09-13
Kl. 13:00
B.93/HIK/Skjold KoldingQ Gentofte Sportspark Opv. kunst 2-2
642794
6 05-10-13
Kl. 13:00
OB B.93/HIK/Skjold OB-Ådalen 2-0
642801
7 27-10-13
Kl. 13:00
B.93/HIK/Skjold Skovbakken Gentofte Sportspark Opv. kunst 0-3
642814
9 10-11-13
Kl. 13:00
B.93/HIK/Skjold Vildbjerg Gentofte Sportspark Opv. kunst 2-0
642828
11 23-11-13
Kl. 15:00
Varde B.93/HIK/Skjold Sydbank Stadion, Kunstgræs 2-0
642810
8 On 27-11-13
Kl. 19:00
Brøndby B.93/HIK/Skjold Brøndby Stadion Kunst 4-0
642840
12 16-03-14
Kl. 16:30
B.93/HIK/Skjold Næsby Gentofte Sportspark - kunst 1 1-4
642843
13 22-03-14
Kl. 13:00
Thisted FC B.93/HIK/Skjold Thisted Kunstgræsbane 2-2
642851
14 30-03-14
Kl. 12:00
BSF B.93/HIK/Skjold Kunst, HIK 5-0
642860
15 To 17-04-14
Kl. 14:30
B.93/HIK/Skjold Team Viborg Kunst, HIK 0-4
642874
17 Ma 21-04-14
Kl. 12:30
B.93/HIK/Skjold Fortuna Hjørring Kunst, HIK 1-1
642867
16 27-04-14
Kl. 15:00
Hillerød B.93/HIK/Skjold Hillerød Stadion 2-2
642878
18 04-05-14
Kl. 16:00
KoldingQ B.93/HIK/Skjold Mosevej Sportsplads 7-0
642887
19 11-05-14
Kl. 13:30
B.93/HIK/Skjold OB Kunst, HIK 3-0
642894
20 18-05-14
Kl. 15:00
Skovbakken B.93/HIK/Skjold Vejlby/Risskov Centret 7-0
642900
21 To 29-05-14
Kl. 14:30
B.93/HIK/Skjold Brøndby Kunst, HIK 1-5
642910
22 01-06-14
Kl. 14:00
Vildbjerg B.93/HIK/Skjold Vildbjerg Sports- & Kulturcenter 1-1
642925
24 08-06-14
Kl. 15:15
B.93/HIK/Skjold Varde Kunst, HIK 1-2
642927
25 15-06-14
Kl. 12:00
Næsby B.93/HIK/Skjold ALPI Arena Næsby 1-1
642939
26 21-06-14
Kl. 14:30
B.93/HIK/Skjold Thisted FC Kunst, HIK 5-2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU på mail eller telefon 4326 2222