Serie 1 , Pulje 1 (2014)

S.C. Egedal

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
643365
1 Fr 16-08-13
Kl. 18:30
Lundtofte Boldklub S.C. Egedal Lundtofte Idrætsplads 1-3
643374
2 On 21-08-13
Kl. 18:30
S.C. Egedal BSV Stenløse Stadion 4-1
643380
3 24-08-13
Kl. 15:30
Helsinge Fodbold S.C. Egedal Helsinge Stadion 1-0
643388
4 31-08-13
Kl. 12:00
S.C. Egedal Gladsaxe-Hero BK Stenløse Stadion 2-3
643395
5 07-09-13
Kl. 14:00
Espergærde IF S.C. Egedal Mørdrup Idrætsanlæg 4-2
643402
6 14-09-13
Kl. 12:00
S.C. Egedal Jyllinge FC Stenløse Stadion 2-1
643410
7 To 19-09-13
Kl. 18:15
Grønne Stjerne S.C. Egedal Langbjergskolen 1-0
643416
8 28-09-13
Kl. 12:00
S.C. Egedal Brede IF Stenløse Stadion 1-3
643425
9 05-10-13
Kl. 12:00
S.C. Egedal Frederiksværk Fodbold klub Stenløse Stadion 1-2
643431
10 12-10-13
Kl. 13:00
AB S.C. Egedal Akademisk Boldklub 0-1
643438
11 19-10-13
Kl. 12:00
S.C. Egedal Herlev IF Stenløse Stadion 2-1
643441
12 26-10-13
Kl. 13:30
BK Friheden S.C. Egedal Strandmarkens Fritidscenter 1-0
643451
13 02-11-13
Kl. 12:00
S.C. Egedal Femhøj IF Stenløse Stadion 1-1
643458
14 05-04-14
Kl. 12:00
S.C. Egedal Lundtofte Boldklub Stenløse Stadion 1-3
643464
15 To 10-04-14
Kl. 18:30
BSV S.C. Egedal Vedbæk Stadion 1-1
643472
Kampfakta
16 To 17-04-14
Kl. 13:00
S.C. Egedal Helsinge Fodbold Stenløse Stadion 1-6
643479
17 Ma 21-04-14
Kl. 13:00
Gladsaxe-Hero BK S.C. Egedal Gladsaxe Stadion 0-0
643486
18 26-04-14
Kl. 12:00
S.C. Egedal Espergærde IF Stenløse Stadion 2-3
643494
19 03-05-14
Kl. 15:30
Jyllinge FC S.C. Egedal Spraglehøj Idrætsanlæg 2-2
643500
20 10-05-14
Kl. 12:00
S.C. Egedal Grønne Stjerne Stenløse Stadion 2-4
643575
21 17-05-14
Kl. 16:00
Brede IF S.C. Egedal Brede Idrætsplads 3-3
643609
Kampfakta
22 25-05-14
Kl. 13:30
Frederiksværk Fodbold klub S.C. Egedal Frederiksværk Stadion 1-1
643616
23 31-05-14
Kl. 12:00
S.C. Egedal AB Stenløse Stadion 3-0
643617
24 07-06-14
Kl. 12:00
Herlev IF S.C. Egedal Herlev Stadion 2-0
643636
25 14-06-14
Kl. 12:00
S.C. Egedal BK Friheden Stenløse Stadion 0-3
643683
26 21-06-14
Kl. 15:00
Femhøj IF S.C. Egedal Femhøj Stadion 3-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning:

Finale
Onsdag den 25. juni kl. 19.00 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1