2. division, 2div Øst (2015)

Hvidovre IF

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
106091
1 09-08-14
Kl. 15:00
Rishøj Hvidovre IF Rishøj Stadion 2-2
106100
2 17-08-14
Kl. 13:00
Hvidovre IF Holbæk Kæmpernes Arena 4-3
106108
3 24-08-14
Kl. 13:00
Svebølle Hvidovre IF Svebølle Stadion 2-3
106125
5 06-09-14
Kl. 13:00
Herlev Hvidovre IF Herlev Stadion 3-6
106134
6 On 17-09-14
Kl. 18:30
Hvidovre IF FC Helsingør Kæmpernes Arena 0-1
106142
7 20-09-14
Kl. 13:00
B 1908 Hvidovre IF Sundby Idrætspark 2-2
106151
8 Fr 26-09-14
Kl. 18:30
Hvidovre IF Avarta Kæmpernes Arena 1-1
106117
4 On 01-10-14
Kl. 18:30
Hvidovre IF HIK Kæmpernes Arena 2-3
106159
9 04-10-14
Kl. 15:00
BSV Hvidovre IF Rundforbi Stadion 1-3
106168
10 Fr 10-10-14
Kl. 18:30
Hvidovre IF Avedøre Kæmpernes Arena 3-0
106176
11 18-10-14
Kl. 15:00
B 93 Hvidovre IF Østerbro Stadion 1-2
106193
13 Fr 31-10-14
Kl. 18:30
Hvidovre IF Frem Kæmpernes Arena 1-1
106185
12 On 05-11-14
Kl. 18:30
Hvidovre IF GVI Kæmpernes Arena 5-0
106194
14 09-11-14
Kl. 13:00
Fremad Amager Hvidovre IF Sundby I P. Opvisn. 3-3
106203
15 Fr 14-11-14
Kl. 18:30
Hvidovre IF Nykøbing FC Kæmpernes Arena 2-1
106214
16 29-03-15
Kl. 13:00
FC Helsingør Hvidovre IF Helsingør Stadion 1-1
106221
17 To 02-04-15
Kl. 13:00
Hvidovre IF Herlev Kæmpernes Arena 4-0
106229
18 Ma 06-04-15
Kl. 15:00
HIK Hvidovre IF Gentofte Sportspark - kunst 1 4-0
106236
19 Fr 10-04-15
Kl. 18:30
Hvidovre IF Svebølle Kæmpernes Arena 2-0
106244
20 19-04-15
Kl. 13:30
Holbæk Hvidovre IF SuRi Park 1-0
106251
21 Fr 24-04-15
Kl. 18:30
Hvidovre IF Rishøj Kæmpernes Arena 0-1
106259
22 03-05-15
Kl. 15:00
Nykøbing FC Hvidovre IF CM Arena 2-2
106266
23 Fr 08-05-15
Kl. 18:30
Hvidovre IF Fremad Amager Kæmpernes Arena 2-1
106281
24 16-05-15
Kl. 15:00
Frem Hvidovre IF Valby IP, Stadion 1-1
106289
25 23-05-15
Kl. 14:00
GVI Hvidovre IF GVI. Nymosen 0-4
106296
26 Fr 29-05-15
Kl. 18:30
Hvidovre IF B 93 Kæmpernes Arena 2-0
106304
27 On 03-06-15
Kl. 19:00
Avedøre Hvidovre IF Avedøre Stadion 0-2
106311
28 07-06-15
Kl. 13:00
Hvidovre IF BSV Kæmpernes Arena 4-1
106319
29 13-06-15
Kl. 15:00
Avarta Hvidovre IF Espelundens Idrætsanlæg 1-3
106326
30 20-06-15
Kl. 15:00
Hvidovre IF B 1908 Kæmpernes Arena 1-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller telefon 3525 1545

Bemærk:

Play Off kampe om forbliven/nedrykning:
Onsdag den 24. juni kl. 19.00 Nr. 11 Vest - Nr. 11 Øst
Lørdag den 27. juni kl. 15.00 Nr. 11 Øst - Nr. 11 Vest