2. division, 2div Øst (2015)

Avarta

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
106096
1 10-08-14
Kl. 13:00
FC Helsingør Avarta Helsingør Stadion 4-1
106105
2 17-08-14
Kl. 13:00
Avarta B 1908 Espelundens Idrætsanlæg 3-0
106113
3 24-08-14
Kl. 13:00
Avarta Frem Espelundens Idrætsanlæg 1-1
106121
4 30-08-14
Kl. 15:00
BSV Avarta Rundforbi Stadion 4-1
106128
5 07-09-14
Kl. 13:00
Avarta Avedøre Espelundens Idrætsanlæg 4-0
106136
6 13-09-14
Kl. 15:00
B 93 Avarta Østerbro Stadion 1-2
106143
7 21-09-14
Kl. 13:00
Avarta GVI Espelundens Idrætsanlæg 7-2
106151
8 Fr 26-09-14
Kl. 18:30
Hvidovre IF Avarta Kæmpernes Arena 1-1
106154
9 05-10-14
Kl. 13:00
Avarta Fremad Amager Espelundens Idrætsanlæg 3-4
106163
10 12-10-14
Kl. 15:00
Nykøbing FC Avarta CM Arena 3-3
106172
11 19-10-14
Kl. 13:00
Rishøj Avarta Rishøj Stadion 1-5
106181
12 26-10-14
Kl. 13:30
Holbæk Avarta SuRi Park 0-4
106190
13 02-11-14
Kl. 13:00
Avarta Svebølle Espelundens Idrætsanlæg 3-1
106199
14 08-11-14
Kl. 13:00
HIK Avarta Kunst, HIK 0-1
106208
15 15-11-14
Kl. 13:00
Avarta Herlev Espelundens Idrætsanlæg 2-1
106216
16 29-03-15
Kl. 13:00
Avarta B 93 Espelundens Idrætsanlæg 0-0
106224
17 To 02-04-15
Kl. 15:00
Avedøre Avarta Avedøre Stadion 2-1
106233
18 Ma 06-04-15
Kl. 13:00
Avarta BSV Espelundens Idrætsanlæg 1-1
106241
19 11-04-15
Kl. 15:00
Frem Avarta Valby IP. Stadion 1-0
106249
20 18-04-15
Kl. 13:00
B 1908 Avarta Sundby Idrætspark 0-0
106256
21 26-04-15
Kl. 13:00
Avarta FC Helsingør Espelundens Idrætsanlæg 2-3
106264
22 02-05-15
Kl. 13:00
Herlev Avarta Herlev Stadion 1-1
106271
23 10-05-15
Kl. 13:00
Avarta HIK Espelundens Idrætsanlæg 4-2
106278
24 17-05-15
Kl. 13:00
Svebølle Avarta Svebølle Stadion 0-1
106285
25 Fr 22-05-15
Kl. 18:30
Avarta Holbæk Espelundens Idrætsanlæg 1-1
106292
26 31-05-15
Kl. 13:00
Avarta Rishøj Espelundens Idrætsanlæg 0-2
106299
27 On 03-06-15
Kl. 19:00
Avarta Nykøbing FC Espelundens Idrætsanlæg 1-3
106306
28 07-06-15
Kl. 13:00
Fremad Amager Avarta Sundby I P. Opvisn. 2-2
106319
29 13-06-15
Kl. 15:00
Avarta Hvidovre IF Espelundens Idrætsanlæg 1-3
106327
30 20-06-15
Kl. 15:00
GVI Avarta GVI. Nymosen 4-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller telefon 3525 1545

Bemærk:

Play Off kampe om forbliven/nedrykning:
Onsdag den 24. juni kl. 19.00 Nr. 11 Vest - Nr. 11 Øst
Lørdag den 27. juni kl. 15.00 Nr. 11 Øst - Nr. 11 Vest