2. division, 2div Øst (2015)

B 1908

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
106097
1 09-08-14
Kl. 13:00
B 1908 Frem Sundby Idrætspark 0-1
106105
2 17-08-14
Kl. 13:00
Avarta B 1908 Espelundens Idrætsanlæg 3-0
106112
3 23-08-14
Kl. 13:00
B 1908 BSV Sundby Idrætspark 2-3
106120
4 30-08-14
Kl. 13:00
Avedøre B 1908 Avedøre Stadion 1-2
106127
5 06-09-14
Kl. 13:00
B 1908 B 93 Sundby Idrætspark 0-0
106135
6 13-09-14
Kl. 14:00
GVI B 1908 GVI. Nymosen 0-0
106142
7 20-09-14
Kl. 13:00
B 1908 Hvidovre IF Sundby Idrætspark 2-2
106146
8 28-09-14
Kl. 13:00
Fremad Amager B 1908 Sundby I P. Opvisn. 0-1
106155
9 04-10-14
Kl. 13:00
B 1908 Nykøbing FC Sundby Idrætspark 2-2
106164
10 11-10-14
Kl. 15:00
Rishøj B 1908 Rishøj Stadion 0-2
106173
11 18-10-14
Kl. 13:00
B 1908 Holbæk Sundby Idrætspark 1-1
106182
12 26-10-14
Kl. 13:00
Svebølle B 1908 Svebølle Stadion 0-3
106191
13 01-11-14
Kl. 13:00
B 1908 HIK Sundby Idrætspark 1-2
106200
14 08-11-14
Kl. 13:00
Herlev B 1908 Herlev Stadion 2-2
106209
15 15-11-14
Kl. 13:00
B 1908 FC Helsingør Sundby Idrætspark 0-0
106215
16 28-03-15
Kl. 13:00
B 1908 GVI Sundby Idrætspark 1-1
106223
17 To 02-04-15
Kl. 15:00
B 93 B 1908 Østerbro Stadion 1-3
106232
18 Ma 06-04-15
Kl. 15:00
B 1908 Avedøre Sundby Idrætspark 1-1
106240
19 11-04-15
Kl. 15:00
BSV B 1908 Rundforbi Stadion 0-1
106249
20 18-04-15
Kl. 13:00
B 1908 Avarta Sundby Idrætspark 0-0
106257
21 25-04-15
Kl. 15:00
Frem B 1908 Valby IP. Stadion 4-2
106265
22 03-05-15
Kl. 13:00
FC Helsingør B 1908 Helsingør Stadion 3-1
106272
23 09-05-15
Kl. 13:00
B 1908 Herlev Sundby Idrætspark 2-2
106279
24 16-05-15
Kl. 13:00
HIK B 1908 Gentofte Sportspark - kunst 1 2-1
106286
25 23-05-15
Kl. 13:00
B 1908 Svebølle Sundby Idrætspark 3-0
106293
26 31-05-15
Kl. 13:30
Holbæk B 1908 SuRi Park 2-2
106300
27 On 03-06-15
Kl. 19:00
B 1908 Rishøj Sundby Idrætspark 6-0
106307
28 07-06-15
Kl. 15:00
Nykøbing FC B 1908 CM Arena 1-0
106314
29 13-06-15
Kl. 15:00
B 1908 Fremad Amager Sundby Idrætspark 0-1
106326
30 20-06-15
Kl. 15:00
Hvidovre IF B 1908 Kæmpernes Arena 1-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller telefon 3525 1545

Bemærk:

Play Off kampe om forbliven/nedrykning:
Onsdag den 24. juni kl. 19.00 Nr. 11 Vest - Nr. 11 Øst
Lørdag den 27. juni kl. 15.00 Nr. 11 Øst - Nr. 11 Vest