2. division, 2div Øst (2015)

B 93

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
106093
1 10-08-14
Kl. 13:00
Svebølle B 93 Svebølle Stadion 1-1
106102
2 On 20-08-14
Kl. 19:00
B 93 HIK Østerbro Stadion 1-1
106110
3 23-08-14
Kl. 13:00
Herlev B 93 Herlev Stadion 1-4
106119
4 To 28-08-14
Kl. 19:00
B 93 FC Helsingør Østerbro Stadion 0-4
106127
5 06-09-14
Kl. 13:00
B 1908 B 93 Sundby Idrætspark 0-0
106136
6 13-09-14
Kl. 15:00
B 93 Avarta Østerbro Stadion 1-2
106144
7 20-09-14
Kl. 15:00
BSV B 93 Rundforbi Stadion 0-0
106153
8 27-09-14
Kl. 15:00
B 93 Avedøre Østerbro Stadion 2-1
106161
9 04-10-14
Kl. 15:00
B 93 Frem Østerbro Stadion 1-1
106169
10 11-10-14
Kl. 14:00
GVI B 93 GVI. Nymosen 1-1
106176
11 18-10-14
Kl. 15:00
B 93 Hvidovre IF Østerbro Stadion 1-2
106178
12 26-10-14
Kl. 13:00
Fremad Amager B 93 Sundby I P. Opvisn. 0-1
106187
13 01-11-14
Kl. 15:00
B 93 Nykøbing FC Østerbro Stadion 3-2
106196
14 08-11-14
Kl. 13:00
Rishøj B 93 Rishøj Stadion 0-0
106205
15 15-11-14
Kl. 15:00
B 93 Holbæk Østerbro Stadion 0-1
106216
16 29-03-15
Kl. 13:00
Avarta B 93 Espelundens Idrætsanlæg 0-0
106223
17 To 02-04-15
Kl. 15:00
B 93 B 1908 Østerbro Stadion 1-3
106231
18 Ma 06-04-15
Kl. 13:00
FC Helsingør B 93 Helsingør Stadion 4-0
106238
19 11-04-15
Kl. 15:00
B 93 Herlev Østerbro Stadion 5-1
106246
20 18-04-15
Kl. 13:00
HIK B 93 Gentofte Sportspark - kunst 1 1-2
106253
21 25-04-15
Kl. 15:00
B 93 Svebølle Østerbro Stadion 3-1
106261
22 03-05-15
Kl. 13:30
Holbæk B 93 SuRi Park 0-0
106268
23 09-05-15
Kl. 15:00
B 93 Rishøj Østerbro Stadion 1-0
106275
24 17-05-15
Kl. 15:00
Nykøbing FC B 93 CM Arena 1-0
106282
25 23-05-15
Kl. 15:00
B 93 Fremad Amager Østerbro Stadion 1-1
106296
26 Fr 29-05-15
Kl. 18:30
Hvidovre IF B 93 Kæmpernes Arena 2-0
106305
27 On 03-06-15
Kl. 19:00
B 93 GVI Østerbro Stadion 3-0
106313
28 06-06-15
Kl. 15:00
Frem B 93 Valby IP. Stadion 4-0
106321
29 13-06-15
Kl. 15:00
Avedøre B 93 Avedøre Stadion 0-2
106328
30 20-06-15
Kl. 15:00
B 93 BSV Østerbro Stadion 2-0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller telefon 3525 1545

Bemærk:

Play Off kampe om forbliven/nedrykning:
Onsdag den 24. juni kl. 19.00 Nr. 11 Vest - Nr. 11 Øst
Lørdag den 27. juni kl. 15.00 Nr. 11 Øst - Nr. 11 Vest