2. division, 2div Øst (2015)

HIK

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
106094
1 09-08-14
Kl. 13:00
HIK Avedøre Gentofte Sportspark - kunst 1 2-1
106102
2 On 20-08-14
Kl. 19:00
B 93 HIK Østerbro Stadion 1-1
106109
3 Fr 22-08-14
Kl. 18:30
HIK GVI Kunst, HIK 1-0
106122
5 06-09-14
Kl. 13:00
HIK Fremad Amager Gentofte Sportspark - kunst 1 1-1
106131
6 14-09-14
Kl. 15:00
Nykøbing FC HIK CM Arena 2-2
106140
7 20-09-14
Kl. 13:00
HIK Rishøj Gentofte Sportspark - kunst 1 2-0
106149
8 28-09-14
Kl. 13:30
Holbæk HIK SuRi Park 0-1
106117
4 On 01-10-14
Kl. 18:30
Hvidovre IF HIK Kæmpernes Arena 2-3
106158
9 04-10-14
Kl. 13:00
HIK Svebølle Gentofte Sportspark - kunst 1 5-0
106167
10 11-10-14
Kl. 15:00
Frem HIK Valby IP, Stadion 4-2
106183
12 25-10-14
Kl. 13:00
HIK FC Helsingør Gentofte Sportspark - kunst 1 1-2
106191
13 01-11-14
Kl. 13:00
B 1908 HIK Sundby Idrætspark 1-2
106199
14 08-11-14
Kl. 13:00
HIK Avarta Kunst, HIK 0-1
106207
15 15-11-14
Kl. 13:00
BSV HIK Rundforbi Stadion 0-0
106175
11 22-11-14
Kl. 13:00
Herlev HIK Herlev Stadion 0-5
106211
16 28-03-15
Kl. 13:00
HIK Nykøbing FC Gentofte Sportspark - kunst 1 1-0
106218
17 To 02-04-15
Kl. 15:00
Fremad Amager HIK Sundby I P. Opvisn. 2-2
106229
18 Ma 06-04-15
Kl. 15:00
HIK Hvidovre IF Gentofte Sportspark - kunst 1 4-0
106237
19 11-04-15
Kl. 14:00
GVI HIK GVI. Nymosen 1-1
106246
20 18-04-15
Kl. 13:00
HIK B 93 Gentofte Sportspark - kunst 1 1-2
106254
21 25-04-15
Kl. 13:00
Avedøre HIK Avedøre Stadion 1-0
106263
22 02-05-15
Kl. 13:00
HIK BSV Gentofte Sportspark - kunst 1 8-0
106271
23 10-05-15
Kl. 13:00
Avarta HIK Espelundens Idrætsanlæg 4-2
106279
24 16-05-15
Kl. 13:00
HIK B 1908 Gentofte Sportspark - kunst 1 2-1
106287
25 24-05-15
Kl. 13:00
FC Helsingør HIK Helsingør Stadion 2-1
106295
26 30-05-15
Kl. 13:00
HIK Herlev Gentofte Sportspark - kunst 1 2-2
106303
27 On 03-06-15
Kl. 19:00
HIK Frem Kunst, HIK 1-1
106310
28 06-06-15
Kl. 15:00
Svebølle HIK Svebølle Stadion 1-6
106317
29 13-06-15
Kl. 15:00
HIK Holbæk Kunst, HIK 2-2
106324
30 20-06-15
Kl. 15:00
Rishøj HIK Rishøj Stadion 2-0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller telefon 3525 1545

Bemærk:

Play Off kampe om forbliven/nedrykning:
Onsdag den 24. juni kl. 19.00 Nr. 11 Vest - Nr. 11 Øst
Lørdag den 27. juni kl. 15.00 Nr. 11 Øst - Nr. 11 Vest