2. division, 2div Øst (2015)

Holbæk

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
106092
1 10-08-14
Kl. 13:30
Holbæk GVI SuRi Park 2-1
106100
2 17-08-14
Kl. 13:00
Hvidovre IF Holbæk Kæmpernes Arena 4-3
106106
3 24-08-14
Kl. 13:30
Holbæk Fremad Amager SuRi Park 2-0
106115
4 31-08-14
Kl. 15:00
Nykøbing FC Holbæk Nykøbing F. Idrætspark 4-1
106124
5 07-09-14
Kl. 13:30
Holbæk Rishøj SuRi Park 0-0
106133
6 13-09-14
Kl. 15:00
Frem Holbæk Valby IP. Stadion 3-0
106141
7 21-09-14
Kl. 13:00
Svebølle Holbæk Svebølle Stadion 2-6
106149
8 28-09-14
Kl. 13:30
Holbæk HIK SuRi Park 0-1
106157
9 04-10-14
Kl. 13:00
Herlev Holbæk Herlev Stadion 1-2
106165
10 12-10-14
Kl. 13:30
Holbæk FC Helsingør SuRi Park 2-3
106173
11 18-10-14
Kl. 13:00
B 1908 Holbæk Sundby Idrætspark 1-1
106181
12 26-10-14
Kl. 13:30
Holbæk Avarta SuRi Park 0-4
106189
13 01-11-14
Kl. 13:00
BSV Holbæk Rundforbi Stadion 2-2
106197
14 09-11-14
Kl. 13:30
Holbæk Avedøre SuRi Park 1-1
106205
15 15-11-14
Kl. 15:00
B 93 Holbæk Østerbro Stadion 0-1
106213
16 29-03-15
Kl. 13:30
Holbæk Frem SuRi Park 0-3
106220
17 To 02-04-15
Kl. 15:00
Rishøj Holbæk Rishøj Stadion 1-1
106227
18 Ma 06-04-15
Kl. 15:00
Holbæk Nykøbing FC SuRi Park 1-0
106234
19 12-04-15
Kl. 13:00
Fremad Amager Holbæk Sundby I P. Opvisn. 3-2
106244
20 19-04-15
Kl. 13:30
Holbæk Hvidovre IF SuRi Park 1-0
106252
21 25-04-15
Kl. 14:00
GVI Holbæk GVI. Nymosen 1-1
106261
22 03-05-15
Kl. 13:30
Holbæk B 93 SuRi Park 0-0
106269
23 09-05-15
Kl. 13:00
Avedøre Holbæk Avedøre Stadion 0-0
106277
24 17-05-15
Kl. 13:30
Holbæk BSV SuRi Park 3-2
106285
25 Fr 22-05-15
Kl. 18:30
Avarta Holbæk Espelundens Idrætsanlæg 1-1
106293
26 31-05-15
Kl. 13:30
Holbæk B 1908 SuRi Park 2-2
106301
27 On 03-06-15
Kl. 19:00
FC Helsingør Holbæk Helsingør Stadion 1-0
106309
28 07-06-15
Kl. 13:30
Holbæk Herlev SuRi Park 2-1
106317
29 13-06-15
Kl. 15:00
HIK Holbæk Kunst, HIK 2-2
106325
30 20-06-15
Kl. 15:00
Holbæk Svebølle SuRi Park 2-0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller telefon 3525 1545

Bemærk:

Play Off kampe om forbliven/nedrykning:
Onsdag den 24. juni kl. 19.00 Nr. 11 Vest - Nr. 11 Øst
Lørdag den 27. juni kl. 15.00 Nr. 11 Øst - Nr. 11 Vest