2. division, 2div Øst (2015)

BSV

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
106095
1 09-08-14
Kl. 13:00
Herlev BSV Herlev Stadion 1-0
106104
2 16-08-14
Kl. 15:00
BSV FC Helsingør Rundforbi Stadion 1-2
106112
3 23-08-14
Kl. 13:00
B 1908 BSV Sundby Idrætspark 2-3
106121
4 30-08-14
Kl. 15:00
BSV Avarta Rundforbi Stadion 4-1
106129
5 06-09-14
Kl. 15:00
BSV Frem Rundforbi Stadion 2-2
106137
6 13-09-14
Kl. 13:00
Avedøre BSV Avedøre Stadion 2-2
106144
7 20-09-14
Kl. 15:00
BSV B 93 Rundforbi Stadion 0-0
106152
8 27-09-14
Kl. 14:00
GVI BSV GVI. Nymosen 1-4
106159
9 04-10-14
Kl. 15:00
BSV Hvidovre IF Rundforbi Stadion 1-3
106162
10 12-10-14
Kl. 13:00
Fremad Amager BSV Sundby I P. Opvisn. 2-0
106171
11 18-10-14
Kl. 15:00
BSV Nykøbing FC Rundforbi Stadion 1-2
106180
12 25-10-14
Kl. 15:00
Rishøj BSV Rishøj Stadion 2-0
106189
13 01-11-14
Kl. 13:00
BSV Holbæk Rundforbi Stadion 2-2
106198
14 09-11-14
Kl. 13:00
Svebølle BSV Svebølle Stadion 1-2
106207
15 15-11-14
Kl. 13:00
BSV HIK Rundforbi Stadion 0-0
106217
16 28-03-15
Kl. 15:00
BSV Avedøre Rundforbi Stadion 0-0
106225
17 To 02-04-15
Kl. 15:00
Frem BSV Valby IP. Stadion 2-0
106233
18 Ma 06-04-15
Kl. 13:00
Avarta BSV Espelundens Idrætsanlæg 1-1
106240
19 11-04-15
Kl. 15:00
BSV B 1908 Rundforbi Stadion 0-1
106248
20 19-04-15
Kl. 13:00
FC Helsingør BSV Helsingør Stadion 3-0
106255
21 25-04-15
Kl. 15:00
BSV Herlev Vedbæk Stadion 0-0
106263
22 02-05-15
Kl. 13:00
HIK BSV Gentofte Sportspark - kunst 1 8-0
106270
23 09-05-15
Kl. 15:00
BSV Svebølle Vedbæk Stadion 1-1
106277
24 17-05-15
Kl. 13:30
Holbæk BSV SuRi Park 3-2
106284
25 23-05-15
Kl. 15:00
BSV Rishøj Rundforbi Stadion 1-4
106291
26 31-05-15
Kl. 15:00
Nykøbing FC BSV CM Arena 4-0
106298
27 On 03-06-15
Kl. 19:00
BSV Fremad Amager Rundforbi Stadion 1-4
106311
28 07-06-15
Kl. 13:00
Hvidovre IF BSV Kæmpernes Arena 4-1
106320
29 13-06-15
Kl. 15:00
BSV GVI Rundforbi Stadion 1-2
106328
30 20-06-15
Kl. 15:00
B 93 BSV Østerbro Stadion 2-0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller telefon 3525 1545

Bemærk:

Play Off kampe om forbliven/nedrykning:
Onsdag den 24. juni kl. 19.00 Nr. 11 Vest - Nr. 11 Øst
Lørdag den 27. juni kl. 15.00 Nr. 11 Øst - Nr. 11 Vest