2. division, 2div Øst (2015)

Frem

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
106097
1 09-08-14
Kl. 13:00
B 1908 Frem Sundby Idrætspark 0-1
106099
2 16-08-14
Kl. 15:00
Frem Nykøbing FC Valby IP, Stadion 2-1
106113
3 24-08-14
Kl. 13:00
Avarta Frem Espelundens Idrætsanlæg 1-1
106116
4 30-08-14
Kl. 15:00
Frem Rishøj Valby IP, Stadion 2-1
106129
5 06-09-14
Kl. 15:00
BSV Frem Rundforbi Stadion 2-2
106133
6 13-09-14
Kl. 15:00
Frem Holbæk Valby IP, Stadion 3-0
106145
7 20-09-14
Kl. 13:00
Avedøre Frem Avedøre Stadion 1-3
106150
8 27-09-14
Kl. 15:00
Frem Svebølle Valby IP, Stadion 4-1
106161
9 04-10-14
Kl. 15:00
B 93 Frem Østerbro Stadion 1-1
106167
10 11-10-14
Kl. 15:00
Frem HIK Valby IP, Stadion 4-2
106184
12 Ma 27-10-14
Kl. 19:00
Frem Herlev Valby IP, Stadion 1-0
106193
13 Fr 31-10-14
Kl. 18:30
Hvidovre IF Frem Kæmpernes Arena 1-1
106201
14 08-11-14
Kl. 13:00
Frem FC Helsingør Valby IP, Stadion 0-2
106202
15 15-11-14
Kl. 13:00
Frem Fremad Amager Valby IP, Stadion 4-0
106177
11 22-11-14
Kl. 13:00
GVI Frem Kunst, GVI. Nymosen 1-2
106213
16 29-03-15
Kl. 13:30
Holbæk Frem SuRi Park 0-3
106225
17 To 02-04-15
Kl. 15:00
Frem BSV Valby IP, Stadion 2-0
106228
18 Ma 06-04-15
Kl. 15:00
Rishøj Frem Rishøj Stadion 0-0
106241
19 11-04-15
Kl. 15:00
Frem Avarta Valby IP, Stadion 1-0
106243
20 19-04-15
Kl. 15:00
Nykøbing FC Frem CM Arena 2-1
106257
21 25-04-15
Kl. 15:00
Frem B 1908 Valby IP, Stadion 4-2
106258
22 03-05-15
Kl. 13:00
Fremad Amager Frem Sundby I P. Opvisn. 2-0
106273
23 10-05-15
Kl. 13:00
FC Helsingør Frem Helsingør Stadion 2-0
106281
24 16-05-15
Kl. 15:00
Frem Hvidovre IF Valby IP, Stadion 1-1
106288
25 23-05-15
Kl. 13:00
Herlev Frem Herlev Stadion 2-5
106297
26 30-05-15
Kl. 15:00
Frem GVI Valby IP, Stadion 1-0
106303
27 On 03-06-15
Kl. 19:00
HIK Frem Kunst, HIK 1-1
106313
28 06-06-15
Kl. 15:00
Frem B 93 Valby IP, Stadion 4-0
106318
29 13-06-15
Kl. 15:00
Svebølle Frem Svebølle Stadion 0-3
106329
30 20-06-15
Kl. 15:00
Frem Avedøre Valby IP, Stadion 1-2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller telefon 3525 1545

Bemærk:

Play Off kampe om forbliven/nedrykning:
Onsdag den 24. juni kl. 19.00 Nr. 11 Vest - Nr. 11 Øst
Lørdag den 27. juni kl. 15.00 Nr. 11 Øst - Nr. 11 Vest