2. division, 2div Øst (2015)

Fremad Amager

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
106090
1 10-08-14
Kl. 15:00
Nykøbing FC Fremad Amager Nykøbing F. Idrætspark 1-3
106098
2 17-08-14
Kl. 13:00
Fremad Amager Rishøj Sundby I P. Opvisn. 2-1
106106
3 24-08-14
Kl. 13:30
Holbæk Fremad Amager SuRi Park 2-0
106114
4 31-08-14
Kl. 13:00
Fremad Amager Svebølle Sundby I P. Opvisn. 4-1
106122
5 06-09-14
Kl. 13:00
HIK Fremad Amager Gentofte Sportspark - kunst 1 1-1
106130
6 14-09-14
Kl. 13:00
Fremad Amager Herlev Sundby I P. Opvisn. 4-0
106138
7 21-09-14
Kl. 13:00
FC Helsingør Fremad Amager Helsingør Stadion 0-0
106146
8 28-09-14
Kl. 13:00
Fremad Amager B 1908 Sundby I P. Opvisn. 0-1
106154
9 05-10-14
Kl. 13:00
Avarta Fremad Amager Espelundens Idrætsanlæg 3-4
106162
10 12-10-14
Kl. 13:00
Fremad Amager BSV Sundby I P. Opvisn. 2-0
106178
12 26-10-14
Kl. 13:00
Fremad Amager B 93 Sundby I P. Opvisn. 0-1
106186
13 01-11-14
Kl. 14:00
GVI Fremad Amager Kunst, GVI. Nymosen 1-3
106194
14 09-11-14
Kl. 13:00
Fremad Amager Hvidovre IF Sundby I P. Opvisn. 3-3
106202
15 15-11-14
Kl. 13:00
Frem Fremad Amager Valby IP. Stadion 4-0
106170
11 22-11-14
Kl. 13:00
Avedøre Fremad Amager Avedøre Stadion 1-1
106210
16 28-03-15
Kl. 13:00
Herlev Fremad Amager Herlev Stadion 0-2
106218
17 To 02-04-15
Kl. 15:00
Fremad Amager HIK Sundby I P. Opvisn. 2-2
106226
18 Ma 06-04-15
Kl. 13:00
Svebølle Fremad Amager Svebølle Stadion 0-1
106234
19 12-04-15
Kl. 13:00
Fremad Amager Holbæk Sundby I P. Opvisn. 3-2
106242
20 18-04-15
Kl. 15:00
Rishøj Fremad Amager Rishøj Stadion 0-2
106250
21 26-04-15
Kl. 13:00
Fremad Amager Nykøbing FC Sundby I P. Opvisn. 1-2
106258
22 03-05-15
Kl. 13:00
Fremad Amager Frem Sundby I P. Opvisn. 2-0
106266
23 Fr 08-05-15
Kl. 18:30
Hvidovre IF Fremad Amager Kæmpernes Arena 2-1
106274
24 17-05-15
Kl. 13:00
Fremad Amager GVI Sundby I P. Opvisn. 2-0
106282
25 23-05-15
Kl. 15:00
B 93 Fremad Amager Østerbro Stadion 1-1
106290
26 31-05-15
Kl. 13:00
Fremad Amager Avedøre Sundby I P. Opvisn. 1-1
106298
27 On 03-06-15
Kl. 19:00
BSV Fremad Amager Rundforbi Stadion 1-4
106306
28 07-06-15
Kl. 13:00
Fremad Amager Avarta Sundby I P. Opvisn. 2-2
106314
29 13-06-15
Kl. 15:00
B 1908 Fremad Amager Sundby Idrætspark 0-1
106322
30 20-06-15
Kl. 15:00
Fremad Amager FC Helsingør Sundby I P. Opvisn. 3-2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller telefon 3525 1545

Bemærk:

Play Off kampe om forbliven/nedrykning:
Onsdag den 24. juni kl. 19.00 Nr. 11 Vest - Nr. 11 Øst
Lørdag den 27. juni kl. 15.00 Nr. 11 Øst - Nr. 11 Vest