Serie 3 , Pulje 4 (2015)

Svogerslev BK

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
298848
Kampfakta
1 16-08-14
Kl. 13:00
Svogerslev BK RKF-RU Svogerslev Idrætspark 3-7
298854
2 24-08-14
Kl. 13:30
FC Albertslund Svogerslev BK Albertslund Stadion 3-2
298861
3 To 28-08-14
Kl. 19:00
Svogerslev BK Himmelev-Veddelev BK Svogerslev Idrætspark 2-4
298933
4 07-09-14
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) Svogerslev BK Brøndby Stadion 6-0
298934
5 13-09-14
Kl. 12:00
Oversidder Svogerslev BK
298943
Kampfakta
6 20-09-14
Kl. 13:00
Svogerslev BK Avedøre IF Svogerslev Idrætspark 1-4
298949
7 27-09-14
Kl. 15:30
Viby-Gadstrup Svogerslev BK Viby Idrætsanlæg 3-1
298987
Kampfakta
8 04-10-14
Kl. 13:00
Svogerslev BK BGA Svogerslev Idrætspark 3-3
298994
9 12-10-14
Kl. 11:00
Atletico Hilal Svogerslev BK Glostrup Idrætspark 3-4
299001
Kampfakta
10 18-10-14
Kl. 13:00
Svogerslev BK KFUM BK, Roskilde (1) Svogerslev Idrætspark 1-4
299009
11 25-10-14
Kl. 14:00
Herlev IF Svogerslev BK Herlev Stadion 3-2
299015
12 01-11-14
Kl. 13:00
Svogerslev BK Tune IF Lejrehallen 2-3
299024
13 08-11-14
Kl. 14:00
Sengeløse GI Svogerslev BK Sengeløse Idrætsanlæg 2-3
299032
Kampfakta
14 05-04-15
Kl. 14:00
RKF-RU Svogerslev BK Roskilde IC (Darup) 1-3
299035
15 11-04-15
Kl. 13:30
Svogerslev BK FC Albertslund Svogerslev Idrætspark 1-5
299042
16 18-04-15
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Svogerslev BK Himmelev Kunstgræsbane 1-0
299078
Kampfakta
17 25-04-15
Kl. 13:00
Svogerslev BK Brøndbyernes IF (2) Svogerslev Idrætspark 1-2
299087
18 02-05-15
Kl. 15:30
Svogerslev BK Oversidder Svogerslev Idrætspark
299093
19 09-05-15
Kl. 12:00
Avedøre IF Svogerslev BK Avedøre Stadion 2-1
299101
20 On 13-05-15
Kl. 19:00
Svogerslev BK Viby-Gadstrup Svogerslev Idrætspark 2-1
299109
Kampfakta
21 16-05-15
Kl. 14:00
BGA Svogerslev BK Albertslund Stadion 7-0
299116
Kampfakta
22 23-05-15
Kl. 13:00
Svogerslev BK Atletico Hilal Svogerslev Idrætspark 1-2
299124
23 30-05-15
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde (1) Svogerslev BK Lillevang Idrætscenter 0-5
299197
Kampfakta
25 06-06-15
Kl. 15:30
Tune IF Svogerslev BK Tune Stadion 5-0
299130
Kampfakta
24 On 10-06-15
Kl. 20:00
Svogerslev BK Herlev IF Svogerslev Idrætspark 1-2
299203
26 13-06-15
Kl. 13:00
Svogerslev BK Sengeløse GI Svogerslev Idrætspark 0-4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk: At udfylde elektroniske holdkort inden kampstart. At tilmelding indendørs skal ske senest 29.9 via kluboffice. At tilmelding Futsal skal ske senest 29.9 via kluboffice. At tilmelding vinterbold skal ske senest 22.9 via kluboffice



Puljevinderne spiller kvalkampe tirsdag den 16. juni, for at finde 4 hold til finalestævnet (Final 4) lørdag den 20. juni.

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til Final 4 tirsdag den 16. juni kl. 19.00.

Kval.kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 5
Kval.kamp 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
Kval.kamp 3: Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
Kval.kamp 4: Vinder pulje 6 - Vinder pulje 3

Vinderne går videre til Final 4 Lørdag den 20. juni i Ølstykke.