2. division, 2div Øst (2015)

Herlev

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
106095
1 09-08-14
Kl. 13:00
Herlev BSV Herlev Stadion 1-0
106103
2 16-08-14
Kl. 13:00
Avedøre Herlev Avedøre Stadion 3-2
106110
3 23-08-14
Kl. 13:00
Herlev B 93 Herlev Stadion 1-4
106118
4 30-08-14
Kl. 14:00
GVI Herlev GVI. Nymosen 0-0
106125
5 06-09-14
Kl. 13:00
Herlev Hvidovre IF Herlev Stadion 3-6
106130
6 14-09-14
Kl. 13:00
Fremad Amager Herlev Sundby I P. Opvisn. 4-0
106139
7 20-09-14
Kl. 13:00
Herlev Nykøbing FC Herlev Stadion 0-5
106148
8 27-09-14
Kl. 15:00
Rishøj Herlev Rishøj Stadion 2-2
106157
9 04-10-14
Kl. 13:00
Herlev Holbæk Herlev Stadion 1-2
106166
10 12-10-14
Kl. 13:00
Svebølle Herlev Svebølle Stadion 1-3
106184
12 Ma 27-10-14
Kl. 19:00
Frem Herlev Valby IP. Stadion 1-0
106192
13 02-11-14
Kl. 13:00
FC Helsingør Herlev Helsingør Stadion 5-1
106200
14 08-11-14
Kl. 13:00
Herlev B 1908 Herlev Stadion 2-2
106208
15 15-11-14
Kl. 13:00
Avarta Herlev Espelundens Idrætsanlæg 2-1
106175
11 22-11-14
Kl. 13:00
Herlev HIK Herlev Stadion 0-5
106210
16 28-03-15
Kl. 13:00
Herlev Fremad Amager Herlev Stadion 0-2
106221
17 To 02-04-15
Kl. 13:00
Hvidovre IF Herlev Kæmpernes Arena 4-0
106230
18 Ma 06-04-15
Kl. 15:00
Herlev GVI Herlev Stadion 0-3
106238
19 11-04-15
Kl. 15:00
B 93 Herlev Østerbro Stadion 5-1
106247
20 18-04-15
Kl. 13:00
Herlev Avedøre Herlev Stadion 0-1
106255
21 25-04-15
Kl. 15:00
BSV Herlev Vedbæk Stadion 0-0
106264
22 02-05-15
Kl. 13:00
Herlev Avarta Herlev Stadion 1-1
106272
23 09-05-15
Kl. 13:00
B 1908 Herlev Sundby Idrætspark 2-2
106280
24 16-05-15
Kl. 13:00
Herlev FC Helsingør Herlev Stadion 0-0
106288
25 23-05-15
Kl. 13:00
Herlev Frem Herlev Stadion 2-5
106295
26 30-05-15
Kl. 13:00
HIK Herlev Gentofte Sportspark - kunst 1 2-2
106302
27 On 03-06-15
Kl. 19:00
Herlev Svebølle Herlev Stadion 1-3
106309
28 07-06-15
Kl. 13:30
Holbæk Herlev SuRi Park 2-1
106316
29 13-06-15
Kl. 15:00
Herlev Rishøj Herlev Stadion 1-2
106323
30 20-06-15
Kl. 15:00
Nykøbing FC Herlev CM Arena 4-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller telefon 3525 1545

Bemærk:

Play Off kampe om forbliven/nedrykning:
Onsdag den 24. juni kl. 19.00 Nr. 11 Vest - Nr. 11 Øst
Lørdag den 27. juni kl. 15.00 Nr. 11 Øst - Nr. 11 Vest