Herrer Serie 4 - Efterår 2018, Pulje 47

Frederikshavn fI

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
244319
Kampfakta
1 On 15-08-18
Kl. 19:00
Tornby IF Frederikshavn fI Tornby Stadion 4-1
244330
Kampfakta
2 18-08-18
Kl. 14:00
Frederikshavn fI Bjergby-Astrup Park Empire 0-0
244331
Kampfakta
3 On 22-08-18
Kl. 19:00
Bangsbo Freja Frederikshavn fI Eniig Arena (Bangsbo Freja) 1-1
244338
Kampfakta
4 25-08-18
Kl. 14:00
Frederikshavn fI Skagen IK Park Empire 5-1
244342
Kampfakta
5 Fr 31-08-18
Kl. 18:30
Bagterp IF (1) Frederikshavn fI Bagterp Idrætsanlæg 2-2
244345
Kampfakta
6 09-09-18
Kl. 14:00
Frederikshavn fI Bindslev/Tversted IF Park Empire 1-0
244094
Kampfakta
7 15-09-18
Kl. 16:00
Gærum IF Frederikshavn fI Gærum Stadion 1-1
244255
Kampfakta
8 22-09-18
Kl. 14:00
Frederikshavn fI Tornby IF Park Empire 3-0
244260
Kampfakta
9 29-09-18
Kl. 14:00
Bjergby-Astrup Frederikshavn fI Bjergby Mygdal Hallen 1-3
244261
Kampfakta
10 06-10-18
Kl. 14:00
Frederikshavn fI Bangsbo Freja Park Empire 4-0
244268
Kampfakta
11 13-10-18
Kl. 13:30
Skagen IK Frederikshavn fI Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen) 0-1
244272
Kampfakta
12 20-10-18
Kl. 16:00
Frederikshavn fI Bagterp IF (1) Empire Stadium 2-3
244275
Kampfakta
13 27-10-18
Kl. 13:00
Bindslev/Tversted IF Frederikshavn fI Bindslev Stadion 2-2
244278
14 04-11-18
Kl. 11:00
Frederikshavn fI Gærum IF Park Empire UHT!
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller telefon 8939 9999

Bemærk:

De 12 bedst placerede nr. 2 som rykker op: 
Hammel GF (66), Fjorden IF (55), Esbjerg fB (79), Eastside Viborg (56), Vaarst/Fjellerad B (53), Bruunshåb/Tapdrup IF (60), Kristrup B 2 (67), PSI/Serritslev (48), Vedsted UF (81), Vorbasse/Hejnsvig 1 (76), Aarhus 1900 (70), Bording IF (62).

De 23 bedst placerede nr. 6 forbliver i serie 4: 
Ranum-Overlade IK Vest (54), Borbjerg GU (58), GD Bio-Bold (72), Skødstrup SF (68), Voersaa IF (50), Flade IF (57), Jernved/Gredstedbro (80), Gjøl B (49), Stepping IF (78), Torpedo AT (71), Flamengo Garrinchas (69), Hørup UI (82), Rye BK (66), Aalborg Chang 2 (52), Ølgod IF (76), Hjordkær UIF (81), IFSK (70), Ringkøbing IF (61), Aalborg Freja (51), Nibe B (53), Grauballe UGF (63), Fredericia KFUM (77), Langaa IK (65).

Der tages forbehold for forkert indberettede resultater og protestsager.