Serie 3 , Pulje 4 (2015)

FC Albertslund

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
298847
1 16-08-14
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK FC Albertslund Himmelev Idrætspark 0-3
298854
2 24-08-14
Kl. 13:30
FC Albertslund Svogerslev BK Albertslund Stadion 3-2
298862
3 30-08-14
Kl. 12:00
Oversidder FC Albertslund
298927
Kampfakta
4 06-09-14
Kl. 11:00
FC Albertslund Avedøre IF Albertslund Stadion 4-4
298936
5 14-09-14
Kl. 14:00
Viby-Gadstrup FC Albertslund Viby Idrætsanlæg 6-2
298941
6 21-09-14
Kl. 13:30
FC Albertslund BGA Albertslund Stadion 2-1
298951
7 28-09-14
Kl. 11:00
Atletico Hilal FC Albertslund Glostrup Idrætspark 3-4
298985
8 04-10-14
Kl. 15:30
FC Albertslund KFUM BK, Roskilde (1) Albertslund Stadion 3-1
298996
9 11-10-14
Kl. 13:00
Herlev IF FC Albertslund Herlev Stadion 2-5
298999
10 19-10-14
Kl. 13:30
FC Albertslund Tune IF Albertslund Stadion Kunstgræs 2-5
299011
11 To 23-10-14
Kl. 18:30
Sengeløse GI FC Albertslund Sengeløse Idrætsanlæg 0-2
299013
12 01-11-14
Kl. 13:00
FC Albertslund RKF-RU Albertslund Stadion Kunstgræs 6-3
299026
13 09-11-14
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) FC Albertslund Brøndby Stadion 0-3
299027
14 04-04-15
Kl. 13:00
Himmelev-Veddelev BK FC Albertslund Himmelev Kunstgræsbane 1-2
299035
15 11-04-15
Kl. 13:30
Svogerslev BK FC Albertslund Svogerslev Idrætspark 1-5
299041
16 18-04-15
Kl. 15:30
FC Albertslund Oversidder Albertslund Stadion
299080
17 25-04-15
Kl. 12:00
Avedøre IF FC Albertslund Avedøre Stadion 1-2
299085
Kampfakta
18 02-05-15
Kl. 13:00
FC Albertslund Viby-Gadstrup Albertslund Stadion 3-2
299095
19 09-05-15
Kl. 14:00
BGA FC Albertslund Albertslund Stadion 1-3
299099
20 On 13-05-15
Kl. 19:00
FC Albertslund Atletico Hilal Albertslund Stadion 4-2
299111
Kampfakta
21 16-05-15
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde (1) FC Albertslund Lillevang Idrætscenter 1-3
299114
22 23-05-15
Kl. 13:00
FC Albertslund Herlev IF Sportspladsen i Syd 2-2
299126
23 30-05-15
Kl. 13:30
Tune IF FC Albertslund Tune Stadion 4-1
299128
24 On 03-06-15
Kl. 19:00
FC Albertslund Sengeløse GI Albertslund Stadion 0-1
299199
25 07-06-15
Kl. 14:00
RKF-RU FC Albertslund Roskilde IC (Darup) HHT!
299201
26 13-06-15
Kl. 11:00
FC Albertslund Brøndbyernes IF (2) Albertslund Stadion 3-5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk: At udfylde elektroniske holdkort inden kampstart. At tilmelding indendørs skal ske senest 29.9 via kluboffice. At tilmelding Futsal skal ske senest 29.9 via kluboffice. At tilmelding vinterbold skal ske senest 22.9 via kluboffice



Puljevinderne spiller kvalkampe tirsdag den 16. juni, for at finde 4 hold til finalestævnet (Final 4) lørdag den 20. juni.

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til Final 4 tirsdag den 16. juni kl. 19.00.

Kval.kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 5
Kval.kamp 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
Kval.kamp 3: Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
Kval.kamp 4: Vinder pulje 6 - Vinder pulje 3

Vinderne går videre til Final 4 Lørdag den 20. juni i Ølstykke.