Serie 3 , Pulje 4 (2015)

KFUM BK, Roskilde

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
298855
Kampfakta
2 23-08-14
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde (1) Atletico Hilal Lillevang Idrætscenter 4-3
298929
4 06-09-14
Kl. 14:00
Herlev IF KFUM BK, Roskilde (1) Herlev Stadion 1-2
298939
5 13-09-14
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde (1) Tune IF Lillevang Idrætscenter 2-0
298945
6 20-09-14
Kl. 12:00
Sengeløse GI KFUM BK, Roskilde (1) Sengeløse Idrætsanlæg 4-1
298952
7 27-09-14
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde (1) RKF-RU Lillevang Idrætscenter 1-7
298985
8 04-10-14
Kl. 15:30
FC Albertslund KFUM BK, Roskilde (1) Albertslund Stadion 3-1
298995
9 11-10-14
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde (1) Himmelev-Veddelev BK Lillevang Idrætscenter 2-6
298926
3 Ti 14-10-14
Kl. 18:00
KFUM BK, Roskilde (1) Brøndbyernes IF (2) Lillevang Idrætscenter kunst 5-0
299001
Kampfakta
10 18-10-14
Kl. 13:00
Svogerslev BK KFUM BK, Roskilde (1) Svogerslev Idrætspark 1-4
299008
11 25-10-14
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde (1) Oversidder Lillevang Idrætscenter
299017
Kampfakta
12 01-11-14
Kl. 12:00
Avedøre IF KFUM BK, Roskilde (1) Avedøre Stadion 4-5
299021
13 08-11-14
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde (1) Viby-Gadstrup Lillevang Idrætscenter 2-2
298852
1 15-11-14
Kl. 13:00
BGA KFUM BK, Roskilde (1) Albertslund Stadion 4-2
299040
15 12-04-15
Kl. 11:00
Atletico Hilal KFUM BK, Roskilde (1) Glostrup Idrætspark 4-2
299077
16 19-04-15
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) KFUM BK, Roskilde (1) Brøndby Stadion 2-3
299084
17 25-04-15
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde (1) Herlev IF Lillevang Idrætscenter 1-5
299028
14 On 29-04-15
Kl. 19:00
KFUM BK, Roskilde (1) BGA Lillevang Idrætscenter 1-4
299088
18 02-05-15
Kl. 13:30
Tune IF KFUM BK, Roskilde (1) Tune Stadion UHT!
299105
20 On 06-05-15
Kl. 19:00
RKF-RU KFUM BK, Roskilde (1) Roskilde IC (Darup) 5-5
299097
19 Fr 08-05-15
Kl. 18:30
KFUM BK, Roskilde (1) Sengeløse GI Lillevang Idrætscenter 3-6
299111
Kampfakta
21 16-05-15
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde (1) FC Albertslund Lillevang Idrætscenter 1-3
299115
22 23-05-15
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK KFUM BK, Roskilde (1) Himmelev Kunstgræsbane 3-2
299124
23 30-05-15
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde (1) Svogerslev BK Lillevang Idrætscenter 0-5
299190
24 On 03-06-15
Kl. 19:00
Oversidder KFUM BK, Roskilde (1)
299195
25 Ti 09-06-15
Kl. 19:00
KFUM BK, Roskilde (1) Avedøre IF Lillevang Idrætscenter HHT!
299206
26 13-06-15
Kl. 15:00
Viby-Gadstrup KFUM BK, Roskilde (1) Viby Idrætsanlæg UHT!
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk: At udfylde elektroniske holdkort inden kampstart. At tilmelding indendørs skal ske senest 29.9 via kluboffice. At tilmelding Futsal skal ske senest 29.9 via kluboffice. At tilmelding vinterbold skal ske senest 22.9 via kluboffice



Puljevinderne spiller kvalkampe tirsdag den 16. juni, for at finde 4 hold til finalestævnet (Final 4) lørdag den 20. juni.

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til Final 4 tirsdag den 16. juni kl. 19.00.

Kval.kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 5
Kval.kamp 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
Kval.kamp 3: Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
Kval.kamp 4: Vinder pulje 6 - Vinder pulje 3

Vinderne går videre til Final 4 Lørdag den 20. juni i Ølstykke.