Herre-DS, Pulje 2

B 1908

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
163895
Kampfakta
1 Ma 07-08-17
Kl. 19:00
B 1908 TFC Odsherred Sundby I P. Opvisn. 2-3
163901
Kampfakta
2 12-08-17
Kl. 13:00
B 1908 Avedøre IF Sundby I P. Opvisn. 0-1
163907
Kampfakta
3 19-08-17
Kl. 13:00
Vanløse B 1908 Vanløse IP. Opvisn. 0-0
163910
Kampfakta
4 26-08-17
Kl. 13:00
B 1908 KFUM BK, Roskilde Sundby I P. Opvisn. 1-1
164010
Kampfakta
5 02-09-17
Kl. 13:00
GVI B 1908 GVI. Nymosen 2-0
164064
Kampfakta
7 16-09-17
Kl. 13:00
B 1908 Fremad Valby Sundby I P. Opvisn. 3-0
164071
Kampfakta
8 23-09-17
Kl. 14:00
IF Skjold Birkerød B 1908 Birkerød Stadion 1-0
164014
Kampfakta
6 Ti 26-09-17
Kl. 17:00
B 1908 AB Tårnby Sundby I P. Opvisn. 2-3
164074
Kampfakta
9 30-09-17
Kl. 13:00
B 1908 Virum-Sorgenfri Sundby I P. Opvisn. 0-1
164079
Kampfakta
10 08-10-17
Kl. 15:00
TFC Odsherred B 1908 Vig Idrætscenter 0-1
164082
Kampfakta
11 14-10-17
Kl. 13:00
Avedøre IF B 1908 Avedøre Stadion 2-7
164088
Kampfakta
12 21-10-17
Kl. 13:00
B 1908 Vanløse Sundby I P. Opvisn. 3-0
164092
Kampfakta
13 28-10-17
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde B 1908 Lillevang Idrætscenter 3-4
164142
Kampfakta
14 04-11-17
Kl. 13:00
B 1908 GVI Sundby I P. Opvisn. 0-2
164737
Kampfakta
15 24-03-18
Kl. 15:00
AB Tårnby B 1908 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg 1-0
164741
Kampfakta
16 31-03-18
Kl. 13:30
Fremad Valby B 1908 Kunst, Valby IP, tribunen 1-2
164831
Kampfakta
17 Ma 09-04-18
Kl. 18:00
B 1908 IF Skjold Birkerød Sundby Idrætspark 2-1
164836
Kampfakta
18 14-04-18
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri B 1908 Virumgård kunstgræsbane 2-3
164840
Kampfakta
19 22-04-18
Kl. 15:00
TFC Odsherred B 1908 Vig Idrætscenter 0-2
164854
Kampfakta
20 28-04-18
Kl. 13:00
B 1908 Avedøre IF Sundby I P. Opvisn. 3-1
164867
Kampfakta
21 05-05-18
Kl. 13:00
Vanløse B 1908 Vanløse IP. Opvisn. 0-1
164870
Kampfakta
22 12-05-18
Kl. 13:00
B 1908 KFUM BK, Roskilde Sundby I P. Opvisn. 2-1
165031
Kampfakta
23 19-05-18
Kl. 13:00
GVI B 1908 GVI. Nymosen 0-0
165035
24 26-05-18
Kl. 13:00
B 1908 AB Tårnby Sundby I P. Opvisn. Resultatformidling
165041
25 02-06-18
Kl. 13:00
B 1908 Fremad Valby Sundby I P. Opvisn. Resultatformidling
165048
26 09-06-18
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød B 1908 Birkerød Stadion Resultatformidling
165051
27 16-06-18
Kl. 13:30
B 1908 Virum-Sorgenfri Sundby Idrætspark Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366