Serie 1 , Pulje 1 (2014)

Frederiksværk Fodbold klub

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
643369
1 17-08-13
Kl. 14:00
Espergærde IF Frederiksværk Fodbold klub Mørdrup Idrætsanlæg 1-3
643376
2 To 22-08-13
Kl. 19:00
Frederiksværk Fodbold klub BK Friheden Frederiksværk Stadion 5-1
643383
3 24-08-13
Kl. 15:30
Jyllinge FC Frederiksværk Fodbold klub Spraglehøj Idrætsanlæg 1-1
643390
4 01-09-13
Kl. 13:30
Frederiksværk Fodbold klub Femhøj IF Frederiksværk Stadion 1-2
643397
5 07-09-13
Kl. 15:00
Grønne Stjerne Frederiksværk Fodbold klub Langbjergskolen 3-1
643404
6 15-09-13
Kl. 13:30
Frederiksværk Fodbold klub Lundtofte Boldklub Frederiksværk Stadion 0-5
643411
7 21-09-13
Kl. 16:00
Brede IF Frederiksværk Fodbold klub Brede Idrætsplads 1-1
643418
8 29-09-13
Kl. 13:30
Frederiksværk Fodbold klub BSV Frederiksværk Stadion 3-0
643425
9 05-10-13
Kl. 12:00
S.C. Egedal Frederiksværk Fodbold klub Stenløse Stadion 1-2
643432
10 13-10-13
Kl. 13:30
Frederiksværk Fodbold klub Helsinge Fodbold Frederiksværk Stadion 1-2
643439
11 19-10-13
Kl. 13:00
AB Frederiksværk Fodbold klub Akademisk Boldklub 4-3
643446
12 26-10-13
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Frederiksværk Fodbold klub Gladsaxe Stadion 0-0
643453
13 03-11-13
Kl. 13:30
Frederiksværk Fodbold klub Herlev IF Frederiksværk Stadion 0-3
643460
Kampfakta
14 06-04-14
Kl. 13:30
Frederiksværk Fodbold klub Espergærde IF Frederiksværk Stadion 2-2
643461
15 12-04-14
Kl. 13:30
BK Friheden Frederiksværk Fodbold klub Strandmarkens Fritidscenter 0-1
643474
Kampfakta
16 To 17-04-14
Kl. 13:00
Frederiksværk Fodbold klub Jyllinge FC Frederiksværk Stadion 3-0
643475
17 Ma 21-04-14
Kl. 13:00
Femhøj IF Frederiksværk Fodbold klub Femhøj Stadion 0-2
643488
Kampfakta
18 27-04-14
Kl. 13:30
Frederiksværk Fodbold klub Grønne Stjerne Frederiksværk Stadion 4-0
643489
19 03-05-14
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub Frederiksværk Fodbold klub Lundtofte Idrætsplads 0-3
643502
Kampfakta
20 11-05-14
Kl. 13:30
Frederiksværk Fodbold klub Brede IF Frederiksværk Stadion 2-0
643503
21 To 15-05-14
Kl. 18:30
BSV Frederiksværk Fodbold klub Rundforbi Stadion 2-2
643609
Kampfakta
22 25-05-14
Kl. 13:30
Frederiksværk Fodbold klub S.C. Egedal Frederiksværk Stadion 1-1
643610
Kampfakta
23 31-05-14
Kl. 15:30
Helsinge Fodbold Frederiksværk Fodbold klub Helsinge Stadion 3-0
643623
Kampfakta
24 08-06-14
Kl. 13:30
Frederiksværk Fodbold klub AB Frederiksværk Stadion 0-1
643661
Kampfakta
25 15-06-14
Kl. 13:30
Frederiksværk Fodbold klub Gladsaxe-Hero BK Frederiksværk Stadion 1-2
643681
26 21-06-14
Kl. 15:00
Herlev IF Frederiksværk Fodbold klub Herlev Stadion 3-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning:

Finale
Onsdag den 25. juni kl. 19.00 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1