2. division, Pulje 2

Middelfart

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
832094
Kampfakta
1 04-08-18
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Middelfart Hillerød Stadion 1-1
832097
Kampfakta
2 11-08-18
Kl. 14:00
Middelfart HIK Middelfart Stadion 1-2
832101
Kampfakta
3 19-08-18
Kl. 13:00
Avarta Middelfart Glostrup Idrætspark 0-1
832115
Kampfakta
4 On 22-08-18
Kl. 18:00
Marienlyst Middelfart Marienlystcentret 1-2
832326
Kampfakta
5 25-08-18
Kl. 14:00
Middelfart Frem Middelfart Stadion 0-1
832330
Kampfakta
6 01-09-18
Kl. 14:00
Middelfart Brønshøj Middelfart Stadion 3-1
832349
Kampfakta
7 Ti 11-09-18
Kl. 18:00
Vanløse Middelfart Vanløse IP. Opvisn. 0-3
832354
Kampfakta
8 15-09-18
Kl. 14:00
Middelfart Skovshoved IF Middelfart Stadion 3-0
832357
Kampfakta
9 23-09-18
Kl. 15:00
Slagelse B&I Middelfart Slagelse Stadion 1-2
832366
Kampfakta
10 29-09-18
Kl. 14:00
Middelfart AB Middelfart Stadion 0-0
832369
Kampfakta
11 06-10-18
Kl. 15:00
B 93 Middelfart Østerbro Stadion 0-4
837071
Kampfakta
12 13-10-18
Kl. 14:00
Middelfart Marienlyst Middelfart Stadion 2-1
837967
Kampfakta
13 20-10-18
Kl. 14:00
Middelfart Avarta Middelfart Stadion 1-2
837987
Kampfakta
14 27-10-18
Kl. 15:00
Brønshøj Middelfart Tingbjerg I P 1-2
837995
Kampfakta
15 03-11-18
Kl. 14:00
Middelfart Vanløse Middelfart Stadion 1-1
838100
Kampfakta
16 10-11-18
Kl. 14:00
Frem Middelfart Valby IP, Stadion 0-0
838107
17 09-03-19
Kl. 14:00
Middelfart Slagelse B&I Middelfart Stadion Resultatformidling
838184
18 16-03-19
Kl. 13:00
Skovshoved IF Middelfart Skovshoved I P Resultatformidling
838190
19 23-03-19
Kl. 14:00
Middelfart Hillerød Fodbold Middelfart Stadion Resultatformidling
838199
20 31-03-19
Kl. 15:00
AB Middelfart Gladsaxe Stadion Resultatformidling
838202
21 06-04-19
Kl. 14:00
Middelfart B 93 Middelfart Stadion Resultatformidling
838209
22 13-04-19
Kl. 14:00
HIK Middelfart Gentofte Sportspark Opv. kunst Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller telefon 3525 1545