Serie 1 , Pulje 1 (2014)

AB

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
643364
1 17-08-13
Kl. 15:00
Femhøj IF AB Femhøj Stadion 1-1
643375
2 Ti 20-08-13
Kl. 18:30
AB Lundtofte Boldklub Akademisk Boldklub 3-2
643379
3 25-08-13
Kl. 13:00
BSV AB Vedbæk Stadion 1-1
643389
4 Ti 27-08-13
Kl. 18:15
AB Helsinge Fodbold Akademisk Boldklub 1-2
643394
5 To 05-09-13
Kl. 18:00
Gladsaxe-Hero BK AB Gladsaxe Stadion 3-0
643403
6 Ti 10-09-13
Kl. 18:00
AB Espergærde IF Akademisk Boldklub 1-3
643409
7 21-09-13
Kl. 15:30
Jyllinge FC AB Spraglehøj Idrætsanlæg 1-0
643424
9 05-10-13
Kl. 16:00
Brede IF AB Brede Idrætsplads 5-1
643431
10 12-10-13
Kl. 13:00
AB S.C. Egedal Akademisk Boldklub 0-1
643439
11 19-10-13
Kl. 13:00
AB Frederiksværk Fodbold klub Akademisk Boldklub 4-3
643417
8 Ti 22-10-13
Kl. 20:15
Grønne Stjerne AB Langbjergskolen 1-0
643440
12 26-10-13
Kl. 12:00
Herlev IF AB Herlev Stadion 1-2
643452
13 02-11-13
Kl. 13:00
AB BK Friheden Akademisk Boldklub 4-2
643459
14 05-04-14
Kl. 13:00
AB Femhøj IF Akademisk Boldklub 1-0
643463
15 12-04-14
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub AB Lundtofte Idrætsplads 1-1
643473
16 To 17-04-14
Kl. 13:00
AB BSV Akademisk Boldklub 3-1
643478
Kampfakta
17 Ma 21-04-14
Kl. 13:00
Helsinge Fodbold AB Helsinge Stadion 2-0
643487
18 26-04-14
Kl. 13:00
AB Gladsaxe-Hero BK Akademisk Boldklub 1-6
643493
19 03-05-14
Kl. 14:00
Espergærde IF AB Mørdrup Idrætsanlæg 3-2
643501
20 10-05-14
Kl. 13:00
AB Jyllinge FC Akademisk Boldklub 1-3
643573
21 17-05-14
Kl. 13:00
AB Grønne Stjerne Akademisk Boldklub 1-1
643608
22 24-05-14
Kl. 13:30
AB Brede IF Akademisk Boldklub 3-2
643616
23 31-05-14
Kl. 12:00
S.C. Egedal AB Stenløse Stadion 3-0
643623
Kampfakta
24 08-06-14
Kl. 13:30
Frederiksværk Fodbold klub AB Frederiksværk Stadion 0-1
643660
25 14-06-14
Kl. 10:00
AB Herlev IF Akademisk Boldklub 2-1
643682
26 21-06-14
Kl. 15:00
BK Friheden AB Strandmarkens Fritidscenter 0-3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning:

Finale
Onsdag den 25. juni kl. 19.00 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1