2. division, 2div Øst (2015)

Rishøj

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
106091
1 09-08-14
Kl. 15:00
Rishøj Hvidovre IF Rishøj Stadion 2-2
106098
2 17-08-14
Kl. 13:00
Fremad Amager Rishøj Sundby I P. Opvisn. 2-1
106107
3 23-08-14
Kl. 15:00
Rishøj Nykøbing FC Rishøj Stadion 1-0
106116
4 30-08-14
Kl. 15:00
Frem Rishøj Valby IP. Stadion 2-1
106124
5 07-09-14
Kl. 13:30
Holbæk Rishøj SuRi Park 0-0
106132
6 13-09-14
Kl. 15:00
Rishøj Svebølle Rishøj Stadion 1-1
106140
7 20-09-14
Kl. 13:00
HIK Rishøj Gentofte Sportspark - kunst 1 2-0
106148
8 27-09-14
Kl. 15:00
Rishøj Herlev Rishøj Stadion 2-2
106156
9 05-10-14
Kl. 13:00
FC Helsingør Rishøj Helsingør Stadion 1-1
106164
10 11-10-14
Kl. 15:00
Rishøj B 1908 Rishøj Stadion 0-2
106172
11 19-10-14
Kl. 13:00
Rishøj Avarta Rishøj Stadion 1-5
106180
12 25-10-14
Kl. 15:00
Rishøj BSV Rishøj Stadion 2-0
106188
13 01-11-14
Kl. 13:00
Avedøre Rishøj Avedøre Stadion 1-1
106196
14 08-11-14
Kl. 13:00
Rishøj B 93 Rishøj Stadion 0-0
106204
15 15-11-14
Kl. 14:00
GVI Rishøj Kunst, GVI. Nymosen 1-0
106220
17 To 02-04-15
Kl. 15:00
Rishøj Holbæk Rishøj Stadion 1-1
106228
18 Ma 06-04-15
Kl. 15:00
Rishøj Frem Rishøj Stadion 0-0
106235
19 12-04-15
Kl. 15:00
Nykøbing FC Rishøj CM Arena 2-0
106212
16 On 15-04-15
Kl. 18:00
Svebølle Rishøj Svebølle Stadion 0-3
106242
20 18-04-15
Kl. 15:00
Rishøj Fremad Amager Rishøj Stadion 0-2
106251
21 Fr 24-04-15
Kl. 18:30
Hvidovre IF Rishøj Kæmpernes Arena 0-1
106260
22 02-05-15
Kl. 15:00
Rishøj GVI Rishøj Stadion 2-1
106268
23 09-05-15
Kl. 15:00
B 93 Rishøj Østerbro Stadion 1-0
106276
24 16-05-15
Kl. 15:00
Rishøj Avedøre Rishøj Stadion 1-2
106284
25 23-05-15
Kl. 15:00
BSV Rishøj Rundforbi Stadion 1-4
106292
26 31-05-15
Kl. 13:00
Avarta Rishøj Espelundens Idrætsanlæg 0-2
106300
27 On 03-06-15
Kl. 19:00
B 1908 Rishøj Sundby Idrætspark 6-0
106308
28 06-06-15
Kl. 15:00
Rishøj FC Helsingør Rishøj Stadion 0-2
106316
29 13-06-15
Kl. 15:00
Herlev Rishøj Herlev Stadion 1-2
106324
30 20-06-15
Kl. 15:00
Rishøj HIK Rishøj Stadion 2-0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller telefon 3525 1545

Bemærk:

Play Off kampe om forbliven/nedrykning:
Onsdag den 24. juni kl. 19.00 Nr. 11 Vest - Nr. 11 Øst
Lørdag den 27. juni kl. 15.00 Nr. 11 Øst - Nr. 11 Vest