2. division, Pulje 2

Marienlyst

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
832090
Kampfakta
1 04-08-18
Kl. 14:00
Marienlyst Skovshoved IF Marienlystcentret 1-2
832096
Kampfakta
2 12-08-18
Kl. 15:00
Slagelse B&I Marienlyst Slagelse Stadion 0-1
832102
Kampfakta
3 18-08-18
Kl. 14:00
Marienlyst B 93 Marienlystcentret 1-2
832115
Kampfakta
4 On 22-08-18
Kl. 18:00
Marienlyst Middelfart Marienlystcentret 1-2
832327
Kampfakta
5 25-08-18
Kl. 13:00
Vanløse Marienlyst Vanløse IP. Opvisn. 1-0
832331
Kampfakta
6 01-09-18
Kl. 14:00
Marienlyst Avarta Marienlystcentret 1-4
832355
Kampfakta
8 15-09-18
Kl. 14:00
Marienlyst Frem Marienlystcentret 0-1
832362
Kampfakta
9 23-09-18
Kl. 15:00
AB Marienlyst Gladsaxe Stadion 2-0
832367
Kampfakta
10 30-09-18
Kl. 11:00
Marienlyst Hillerød Fodbold Marienlystcentret 0-4
832335
Kampfakta
7 On 03-10-18
Kl. 19:00
Brønshøj Marienlyst Tingbjerg I P 4-2
832372
Kampfakta
11 06-10-18
Kl. 13:00
HIK Marienlyst Gentofte Sportspark Opv. kunst 3-0
837071
Kampfakta
12 13-10-18
Kl. 14:00
Middelfart Marienlyst Middelfart Stadion 2-1
837968
Kampfakta
13 20-10-18
Kl. 14:00
Marienlyst Vanløse Marienlystcentret 0-3
837988
Kampfakta
14 28-10-18
Kl. 13:00
Avarta Marienlyst Espelundens Idrætsanlæg 1-1
837996
Kampfakta
15 03-11-18
Kl. 14:00
Marienlyst Brønshøj Marienlystcentret 0-1
838099
Kampfakta
16 10-11-18
Kl. 13:00
Skovshoved IF Marienlyst Skovshoved I P 2-1
838179
17 09-03-19
Kl. 14:00
Marienlyst AB Marienlystcentret Resultatformidling
838185
18 16-03-19
Kl. 14:00
Frem Marienlyst Valby IP, Stadion Resultatformidling
838191
19 23-03-19
Kl. 14:00
Marienlyst Slagelse B&I Marienlystcentret Resultatformidling
838194
20 30-03-19
Kl. 15:00
B 93 Marienlyst Kunst, B93 Resultatformidling
838203
21 06-04-19
Kl. 14:00
Marienlyst HIK Marienlystcentret Resultatformidling
838210
22 13-04-19
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Marienlyst Hillerød Stadion Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller telefon 3525 1545