2. division, Pulje 1

Odder

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
105721
Kampfakta
1 04-08-18
Kl. 13:00
Vejgaard B Odder Soffy Road 0-0
105727
Kampfakta
2 11-08-18
Kl. 14:00
Odder Kjellerup IF Kunstgræsbanen Spektrum Odder 3-1
105729
Kampfakta
3 18-08-18
Kl. 14:00
Brabrand Odder Brabrand IF's Idrætsanlæg 4-1
105739
Kampfakta
4 On 22-08-18
Kl. 18:00
Aarhus Fremad Odder Riisvangen Stadion 0-0
105770
Kampfakta
5 25-08-18
Kl. 14:00
Odder Jammerbugt FC Kunstgræsbanen Spektrum Odder 1-3
105897
Kampfakta
6 01-09-18
Kl. 14:00
Odder FC Sydvest 05 Tønder Spektrum Odder 1-1
105901
Kampfakta
7 Fr 07-09-18
Kl. 19:00
Skive Odder Hancock Arena (Skive) 3-2
105909
Kampfakta
8 15-09-18
Kl. 14:00
Odder Ringkøbing Spektrum Odder 0-2
105924
Kampfakta
9 22-09-18
Kl. 14:00
Dalum IF Odder Lars R. Jacobsen Park. 4-1
105931
Kampfakta
10 29-09-18
Kl. 14:00
Odder Kolding IF Spektrum Odder 0-4
105977
Kampfakta
11 06-10-18
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Odder Home Tarup Park 1-4
106053
Kampfakta
12 13-10-18
Kl. 14:00
Odder Vejgaard B Spektrum Odder 1-3
106056
Kampfakta
13 20-10-18
Kl. 13:30
Kjellerup IF Odder Bjergets Idrætsanlæg 2-2
106134
Kampfakta
14 27-10-18
Kl. 14:00
Odder Aarhus Fremad Spektrum Odder 1-1
106136
Kampfakta
15 03-11-18
Kl. 15:00
FC Sydvest 05 Tønder Odder BankParken Tønder 2-0
106604
Kampfakta
16 10-11-18
Kl. 12:00
Odder Skive Spektrum Odder 2-3
106611
17 09-03-19
Kl. 14:00
Odder Dalum IF Spektrum Odder Resultatformidling
106614
18 16-03-19
Kl. 14:00
Jammerbugt FC Odder Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) Resultatformidling
106619
19 23-03-19
Kl. 15:00
Kolding IF Odder Autocentralen Park (Kolding Stadion) Resultatformidling
106629
20 30-03-19
Kl. 14:00
Odder Brabrand Spektrum Odder Resultatformidling
107327
21 06-04-19
Kl. 14:00
Ringkøbing Odder Green Arena Resultatformidling
107337
22 13-04-19
Kl. 14:00
Odder Tarup/Paarup IF Spektrum Odder Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller telefon 3525 1545