Holdoversigt
BK Friheden

RækkenavnPuljenavnUnionKønAldersgruppe
Serie 3 (1)Pulje 5DBUSHerrerSenior
8-Herresenior 1 - ForårPulje 3DBUSHerrerSenior
DBU Pokalen 2018DBUSHerrerSenior
8-K+29 (Old Girls) - ForårPulje 1DBUSKvinderK+29
M+32 (Old boys) 1 Pulje 2DBUSHerrerM+32
8-M+40 (Veteran) 1 - ForårPulje 2DBUSHerrerM+40
8-M+45 (Superveteran) 2 - ForårPulje 2DBUSHerrerM+45
U19 Drenge Mester (99-00) ForårPulje 1DBUSHerrerU19
SM FINAL 4 U19 drenge M (99-00)DBUSHerrerU19
U17 Drenge 1 (02) EfterårPulje 3DBUSHerrerU17
U17 Drenge 2 (01) ForårPulje 2DBUSHerrerU17
U16 Drenge 1 (03) EfterårPulje 4DBUSHerrerU16
U16 Drenge 1 (02) ForårPulje 1DBUSHerrerU16
SM FINAL 4 U16 drenge 1 (02)DBUSHerrerU16
U15 Drenge 1 (03) ForårPulje 2DBUSHerrerU15
U15 Drenge 2 (04) EfterårPulje 3DBUSHerrerU15
U15 Drenge 4 (04) EfterårPulje 2DBUSHerrerU15
U14 Drenge 2 (04) ForårPulje 2DBUSHerrerU14
U14 Drenge 4 (04) ForårPulje 2DBUSHerrerU14
SM FINAL 4 U14 drenge 2 (04) DBUSHerrerU14
U13 Drenge 8-mands 2 (05) ForårPulje 3DBUSHerrerU13
U12 Drenge 3 8-mands (06) ForårPulje 4DBUSHerrerU12
U11 Drenge 1 8-mands (07) ForårPulje 2DBUSHerrerU11
U11 Drenge 3 8-mands (07) ForårPulje 5DBUSHerrerU11
U11 Piger 3 begynder 8-mands (07) ForårPulje 1DBUSKvinderU11
U10 drenge 5-mands (08) SU 23-24/6-18 (1)Pulje 3DBUSHerrerU10
U10 drenge 5-mands (08) SU 26-27/5-18 (1)Pulje 3DBUSHerrerU10
U10 drenge 5-mands (08) SU 7-8/4-18 (1)Pulje 3DBUSHerrerU10
U10 drenge 5-mands (08) SU 16-17/6-18 (1)Pulje 2DBUSHerrerU10
U10 drenge 5-mands (08) SU 21-22/4-18 (1)Pulje 1DBUSHerrerU10
U10 drenge 5-mands (08) SU 2-3/6-18 (1)Pulje 1DBUSHerrerU10
U10 drenge 5-mands (08) SU 16-17/6-18 (2)Pulje 3DBUSHerrerU10
U10 drenge 5-mands (08) SU 21-22/4-18 (2)Pulje 3DBUSHerrerU10
U10 drenge 5-mands (08) SU 2-3/6-18 (2)Pulje 2DBUSHerrerU10
U10 drenge 5-mands (08) SU 23-24/6-18 (2)U10 SU 2DBUSHerrerU10
U10 drenge 5-mands (08) SU 26-27/5-18 (2)U10 SU 2DBUSHerrerU10
U10 drenge 5-mands (08) SU 7-8/4-18 (2)Pulje 1 U10 SU 2DBUSHerrerU10
U10 drenge 5-mands (08) 3 - 24. juni MedaljestævnePulje 6DBUSHerrerU10
U8 drenge 5-mands (10) 1 - 23. juni MedaljestævnePulje 3DBUSHerrerU8
U8 drenge 5-mands (10) 2 - 23. juni MedaljestævnePulje 3DBUSHerrerU8
U7 drenge 3-mands (11) - 23. juni Medaljestævne (1)Pulje 18DBUSHerrerU7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. juni Medaljestævne (2)Pulje 19DBUSHerrerU7
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (11) 3M LØR (1)Pulje 10DBUSHerrerU7
U6 drenge 3-mands (12) - 24. juni MedaljestævnePulje 22, 2 banerDBUSHerrerU6
M+ 50 1 7M ForårP1DBUKHerrerM+50