Holdoversigt
Hareskov IF

RækkenavnPuljenavnUnionKønAldersgruppe
Serie 3 (1)Pulje 2DBUSHerrerSenior
Serie 3 (2)Pulje 3DBUSHerrerSenior
Herresenior Futsal Pulje 1DBUSHerrerSenior
Herresenior Mellemrunde A FutsalKvartfinale 2DBUSHerrerSenior
VinterBOLD Herresenior S2-S3Pulje 2DBUSHerrerSenior
VinterBOLD Herresenior S4-S6Pulje 2DBUSHerrerSenior
VinterBOLD Kvindesenior 1-2Pulje 1DBUSKvinderSenior
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 1Pulje 1DBUSKvinderSenior
K+29 (Old Girls) håndboldmålPulje 1DBUSKvinderK+29
K+29 Håndboldmål Finals FinalepuljeDBUSKvinderK+29
VinterBOLD 7/8-mands M+45Pulje 1DBUSHerrerM+45
U19 Drenge Futsal Mellemrunde A (00-01) (1)Kvartfinale 1DBUSHerrerU19
U19 Drenge Futsal Mellemrunde A (00-01) (2)Kvartfinale 1DBUSHerrerU19
VinterBOLD U-19 drenge 1-2Pulje 2DBUSHerrerU19
U19 Drenge Futsal B (00-01) (1)Pulje 1DBUSHerrerU19
U19 Drenge Futsal B (00-01) (2)Pulje 2DBUSHerrerU19
VinterBold U16 Drenge Mester Pulje 1DBUSHerrerU16
VinterBOLD U-15 drenge 1-2Pulje 2DBUSHerrerU15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4Pulje 2DBUSHerrerU15
VinterBOLD U-15 piger 1-2Pulje 1DBUSKvinderU15
U15 Piger Futsal (04) Pulje 1DBUSKvinderU15
U15 Piger Futsal Mellemrunde (04)Pulje 1DBUSKvinderU15
U13 Piger Øst 8M (06) forårPulje 1DBUSKvinderU13
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (06) 18/19DBUSKvinderU13
U13 Pige A Futsal (06)Pulje 1DBUSKvinderU13
U13 Pige A Futsal (06) MellemrundePulje 2DBUSKvinderU13
U13 Pige A Futsal Final Indoor (06)Pulje 1DBUSKvinderU13
U13 Pige B Futsal (06)Pulje 2DBUSKvinderU13
U13 Pige B Futsal Mellemrunde (06)Pulje 1DBUSKvinderU13
U13 Pige B Futsal (06) Final IndoorPulje 1DBUSKvinderU13
U13 drenge (06) håndboldmål CPulje 1DBUSHerrerU13
U13 drenge (06) håndboldmål C - mellemPulje 1DBUSHerrerU13
U13 drenge (06) håndboldmål C FinalsPulje 1DBUSHerrerU13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 2Pulje 1DBUSHerrerU13
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 1Pulje 1DBUSKvinderU13
U11 Drenge SU 8-mands (08) EfterårPulje 2DBUSHerrerU11
U11 drenge A (08) Futsal 1.rundePulje 2DBUSHerrerU11
U11 drenge A (08) Futsal 2. rundePulje 1DBUSHerrerU11
U11 drenge A (08) Futsal 3.rundePulje 2DBUSHerrerU11
U11 drenge A (08) Futsal 4. runde medaljestævnePulje 2DBUSHerrerU11
U11 drenge B (08) Futsal 3.rundePulje 2DBUSHerrerU11
U11 drenge B (08) Futsal 1.rundePulje 2DBUSHerrerU11
U11 drenge B (08) Futsal 2. rundePulje 2DBUSHerrerU11
U11 drenge B (08) Futsal 4. runde medaljestævnePulje 2DBUSHerrerU11
U11 piger (08) Futsal 1.rundePulje 2DBUSKvinderU11
U11 piger (08) Futsal 3.rundePulje 2DBUSKvinderU11
U11 piger (08) Futsal 2. rundePulje 1DBUSKvinderU11
U11 piger (08) Futsal 4. runde medaljestævnePulje 1DBUSKvinderU11
U11 Drenge SU 8M VinterBOLDPulje 2DBUSHerrerU11
U11 drenge(08) 3 Inde/håndboldmål 3.rundePulje 6DBUSHerrerU11
U11 drenge(08) 3 Inde/håndboldmål 4.runde MedaljePulje 6DBUSHerrerU11
U11 dr. (08)beg.Inde/håndboldmål 3.rundePulje 4DBUSHerrerU11
U11 dr. (08)beg.Inde/håndboldmål 4.runde MedaljePulje 4DBUSHerrerU11
U10 piger (09) Futsal 1.runde (1)Pulje 2DBUSKvinderU10
U10 piger (09) Futsal 1.runde (2)Pulje 1DBUSKvinderU10
U10 piger (09) Futsal 2. runde (2)Pulje 1DBUSKvinderU10
U10 piger (09) Futsal 3.runde (1)Pulje 2DBUSKvinderU10
U10 piger (09) Futsal 3.runde (2)Pulje 1DBUSKvinderU10
U10 piger (09) Futsal 4. runde medaljestævne (1)Pulje 2DBUSKvinderU10
U10 piger (09) Futsal 4. runde medaljestævne (2)Pulje 1DBUSKvinderU10
U9 piger (10) Futsal 1.rundePulje 1DBUSKvinderU9
U9 piger (10) Futsal 2. rundePulje 1DBUSKvinderU9
U9 piger (10) Futsal 3.rundePulje 1DBUSKvinderU9
U9 piger (10) Futsal 4. runde medaljestævnePulje 1DBUSKvinderU9
U8 piger (11) Futsal 1.rundePulje 1DBUSKvinderU8
U8 piger (11) Futsal 2. rundePulje 1DBUSKvinderU8
U8 piger (11) Futsal 3.rundePulje 1DBUSKvinderU8
U8 piger (11) Futsal 4. runde medaljestævnePulje 1DBUSKvinderU8
U8 drenge (11) 3 Inde/håndboldmål 3.rundePulje 6DBUSHerrerU8
U8 drenge (11) 3 Inde/håndboldmål 4.runde MedaljePulje 4DBUSHerrerU8
U8 dr. (11) beg. Inde/håndboldmål 3.rundePulje 5DBUSHerrerU8
U8 dr. (11) beg. Inde/håndboldmål 4.runde MedaljePulje 6DBUSHerrerU8
U7 dr (12) ½ banestævne Vipperød 24/2 Medalje (1)Pulje 1DBUSHerrerU7
U7 dr (12) ½ banestævne Vipperød 24/2 Medalje (2)Pulje 1DBUSHerrerU7
U7 Pi (12-13) ½ banestævne Tune 3/3 MedaljePulje 1DBUSKvinderU7
U7 dr (12) ½ banestævne Tune 17/3 Medalje (1)Pulje 7DBUSHerrerU7
U7 dr (12) ½ banestævne Tune 17/3 Medalje (2)Pulje 6DBUSHerrerU7
U7 Pi (12-13) ½ banestævne Tune 17/3 MedaljePulje 1DBUSKvinderU7
U6 dr (13) ½ banestævne Fløng 3/2-19 (1)Pulje 4DBUSHerrerU6
U6 dr (13) ½ banestævne Fløng 3/2-19 (2)Pulje 3DBUSHerrerU6
U6 dr (13) ½ banestævne Helsinge 24/2 MedaljePulje 2DBUSHerrerU6
U6 dr (13) ½ banestævne Tune 3/3 MedaljePulje 2DBUSHerrerU6
U6 dr (13) ½ banestævne Tune 17/3 Medalje (1)Pulje 6DBUSHerrerU6
U6 dr (13) ½ banestævne Tune 17/3 Medalje (2)Pulje 5DBUSHerrerU6
U5 dr (14) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 3/3 MedaljePulje 1DBUSHerrerU5
U5 dr (14) ½ banestævne Tune 17/3 MedaljePulje 1DBUSHerrerU5
VinterBold U12 Drenge 1 (07) 8MPulje 2DBUKHerrerU12
VinterBold U12 Drenge 3 (07) 8MPulje 4DBUKHerrerU12
VinterBold U12 Piger 2 (07) 8MPulje 2DBUKKvinderU12
VinterBold U11 Drenge 3 (08) 8MPulje 6DBUKHerrerU11
VinterBold U11 Piger 2 (08) 8MPulje 1DBUKKvinderU11
VinterBold U11 Piger 3 (08) 8MPulje 2DBUKKvinderU11