U13 Piger 8-mands 2 (05) Forår, Pulje 4 (2018)

Holdoversigt

Hold Spillested Trøje Shorts Strømper
AIK 65 Strøby Fodbold Strøbyhallen Gul/Sort Sort Sort
     Holdleder:
     Karina Bryning Andersen - - Tlf: 20686915
     Assistenttræner:
     Magnus Bryning Andersen - - Tlf: 20913080 / 20686915
DMI DMI´s anlæg Rød Blå Blå
Herfølge BK Herfølge Stadion Gul Blå Gul
     Holdleder:
     Bitten Holm Hansen - - Tlf: 30610929 / 30610929
     Træner:
     Martin Olsen - - Tlf: 30526910 / 30526910
Herlev IF Herlev Stadion Hvid Blå Rød
     Holdleder:
     Thomas Lollike - - Tlf: 29705047
     Assistenttræner:
     Nikoline Schou Brix - - Tlf: 25829528 / 25829528
     Cheftræner:
     Mette Schou Brix - - Tlf: 26 56 19 98
Holmegaard GB Holmegårdhallen Rød Hvid Rød
     Holdleder:
     Heidi Olsen - - Tlf: 50913790
     Træner:
     Jimmy Nielsen - - Tlf: 61393030 / 30925201
Hvalsø IF Hvalsø ny Idrætsplads Hvid Blå Blå
     Holdleder:
     Karina Hansen - - Tlf: 28933989 / 28933989
     Træner:
     Nikolaj Jakobsen - - Tlf: 21563023 / 21563023
     Træner:
     Nicklas Kjær Østergaard - - Tlf: 46499520 / 53258598
     Træner:
     Bo Jørgensen - - Tlf: 21563060 / 21563060
     Cheftræner:
     Mads Pedersen - - Tlf: 20711047 / 20711047
Jernløse BK Jernløse Hallen Hvid Blå Blå
     Træner:
     Allan Johannessen - - Tlf: 30135805 / 30135805
     Træner:
     Michael Petterson -
Lynge-Broby IF Frederiksberg Skole, kunstgræs Grøn Grøn
     Træner:
     Kenni Schmidt - - Tlf: 22679110
Ringsted Pigefodbold Ringsted Stadion Lyseblå Mørkeblå Mørkeblå
     Holdleder:
     Anne Grethe Christensen - - Tlf: 2229 3234 / 22293234
     Træner:
     Dennis Hansen - - Tlf: 51772058 / 51772058
     Assistent:
     Marianne Demuth - - Tlf: 22480156
     Teamleder :
     Rasmus Demuth - - Tlf: 24256425
Solrød FC Solrød Idrætscenter Rød Rød Rød
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk tilmelding af piger til talentudtagelse fra 1. juni til 28. juni under dbu Læs mere 

Turneringsafslutning:

Puljevinderne spiller finalestævne (Final 4) søndag den 17. juni i Borup.

Semifinaler 17. juni kl. 10.30 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Finale og 3-4 plads 17. juni kl. 13.00 i Borup
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2