2. division, Pulje 1

Holdoversigt

Hold Spillested Trøje Shorts Strømper
Brabrand Brabrand IF's Idrætsanlæg Blå Blå Blå
     Holdleder:
     Brit Sørensen Onwumelu - - Tlf: 26 24 19 78
     Holdleder:
     Jan Berg Andersen - - Tlf: 86 25 58 13 / 29 23 05 48
     Træner:
     Tom Søjberg - - Tlf: 28 91 28 20
     Assistenttræner:
     Marc Højland Jepsen - - Tlf: 27 50 59 38 / 30302938
     Assistenttræner:
     Mick Samantha Andresen - - Tlf: 61 60 78 37
     Fysioterapeut:
     Ditte Nybro Jensen - - Tlf: 40 34 36 09
     Fysioterapeut:
     Martin Würtz Laursen - - Tlf: 28 93 02 91 / 29 87 02 91
     Fysioterapeut:
     Mads Olesen -
Dalum IF Lars R. Jacobsen Park. Rød Rød Rød
     Holdleder:
     Flemming Ærø - - Tlf: 2134 6172
     Holdleder:
     Carsten Bøtcher - - Tlf: 4221 7734
     Holdleder:
     Finn Andersen - - Tlf: 21457281
     Træner:
     Anders Nielsen - - Tlf: 30570999 / 30570999
     Træner:
     Morten Christensen - - Tlf: 42520878
     Herresenior:
     Jan Hansen - - Tlf: 6167 6091
     Sekretær:
     Jan Klivager Larsen - - Tlf: 66 17 70 01 / 40 60 69 75
     Målmandstræner:
     Kent Laursen - Tlf: 2466 0644
     Massør:
     Jan Larsen - - Tlf: 2911 5846
     Fysioterapeut:
     Fillip Mariusz Zakrzewski - - Tlf: 2879 6452
FC Sydvest 05 Tønder BankParken Tønder Hvid/Sort Sort Sort
     Assistenttræner:
     Peter Randbo Jepsen - - Tlf: 7475 0707 / 28904807
     Målmandstræner:
     Kim Munch - - Tlf: 30646167
     Cheftræner:
     Hans Henrik Andreasen - - Tlf: 22432289
Jammerbugt FC Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) Blå Blå Blå
     Holdleder:
     John Kjærgaard - - Tlf: 20781866 / 20781866
     Holdleder:
     Henrik Steffensen - - Tlf: 29688376 / 29688376
     Holdleder:
     Jesper Holmsgaard - - Tlf: 72424554 / 72424554
     Holdleder:
     Kim Møller - - Tlf: 22730908 / 22730908
     Assistent:
     Claus Jensen - - Tlf: 301607728
     Sportschef:
     Bo Zinck - - Tlf: 98561558 / 40602053
     Assistenttræner:
     Jan Bolwig Rasmussen - - Tlf: 51861107 / 51861107
     Målmandstræner:
     Povl Hansen - - Tlf: 22560601 / 22560601
     Cheftræner:
     Bo Zinck - - Tlf: 98561558 / 40602053
Kjellerup IF Bjergets Idrætsanlæg Gul Blå Blå
     Holdleder:
     Viggo Jensen -
     Holdleder:
     Lasse Merring-Mikkelsen - - Tlf: 28143295
     Holdleder:
     Gunner Sørensen - - Tlf: 8688 6359 / 21756359
     Holdleder:
     Ib Jensen - - Tlf: 61621750
     Sportschef:
     Brian Pedersen - - Tlf: 40315882
     Assistenttræner:
     Frank Meisner Hansen - - Tlf: 26274255
     Målmandstræner:
     Bjarne Krogh Cassøe - - Tlf: 42323340
     Fysioterapeut:
     Henning Terp - - Tlf: 20965833
     Cheftræner:
     Steven Lustü - - Tlf: 40641208
Kolding IF Autocentralen Park (Kolding Stadion) Hvid Blå Blå
     Holdleder:
     Lars Andersen - - Tlf: 61691095
     Holdleder:
     Morten vendelbo jørgensen - - Tlf: 40551235
     Holdleder:
     Steffen Ritter - - Tlf: 31157895
     Træner:
     Anders Jensen - - Tlf: 28563114 / 28563114
     Sportschef:
     Ulrik Pedersen - - Tlf: 31662505 / 31662505
     Assistenttræner:
     Erik Nielsen -
     Målmandstræner:
     Kent Haven Poulsen - - Tlf: 51897620 / 51897620
     Massør:
     Jeanette Minke Jørgensen - - Tlf: 75541583 / 40291050
     Fysioterapeut:
     Vanessa Andresen - - Tlf: 23961086
     Fysioterapeut:
     Lars Voss Hansen - - Tlf: 29893594
     Fysioterapeut:
     Flemming Smidt - - Tlf: 26131028
Odder Spektrum Odder Blå Blå Blå
     Holdleder:
     Mark Hellerup Olsen - - Tlf: 28755106 / 28755106
     Træner:
     Bent Christensen - Tlf: 20109575 / 20109575
     Formand:
     Peter Lindberg Christensen - - Tlf: 86544089 / 40129384
     Sportschef:
     Henrik Gudmandsen - - Tlf: 23116071
     Assistenttræner:
     Rasmus Leth-Nissen - Tlf: 23831789
     Fysioterapeut:
     Anders Niels Skjødt -
Ringkøbing Green Arena Blå/Hvid Blå Blå/Hvid
     Holdleder:
     Ivan Thesbjerg - - Tlf: 42261906
     Holdleder:
     Poul Stengaard Jensen - - Tlf: 40345125 / 40345125
     Sportschef:
     Jens S. Nielsen - - Tlf: 96591019 / 30761669
     Pressekontakt:
     Thomas Wolfram Lauridsen - - Tlf: 22787299
     Assistenttræner:
     Allan Mikkelsen - - Tlf: 22150397 / 22150397
     Assistenttræner:
     Jesper Lange - - Tlf: 60664424
     Målmandstræner:
     Brian Andersen - - Tlf: 29283264
     Cheftræner:
     Nikolai Wael - - Tlf: 40869440
Skive Hancock Arena (Skive) Gul Blå Gul
     Holdleder:
     Lars Lunne Sørensen -
     Holdleder:
     Knud Provstgaard Lauridsen -
     Holdleder:
     Hardy Sand -
     Kasserer:
     Henriette Jessen - - Tlf: 28818981 / 28818981
     Sportschef:
     Rasmus Brandhof - - Tlf: 6060 1063 / 6060 1063
     Pressekontakt:
     Rasmus Brandhof - - Tlf: 6060 1063 / 6060 1063
     Assistenttræner:
     Martin Thomsen - Tlf: 2257 6646
     Målmandstræner:
     Morten Jänichen -
     Læge:
     Morten Knudsen -
     Fysioterapeut:
     Diana Bjerregaard Olsen -
     Fysioterapeut:
     Torben Fihl - - Tlf: 30299788
     Fysioterapeut:
     Henrik Nissen - - Tlf: 25152081 / 25152081
     Fysisk træner:
     Mikkel Boel -
     Cheftræner:
     Thomas Røll - - Tlf: 2999 1220
Tarup/Paarup IF Home Tarup Park Hvid Rød Rød
     Holdleder:
     Thomas Eriksen - - Tlf: 2445 6189 / 24456189 / 2445 6189
     Holdleder:
     Jan Erik Jørgensen - - Tlf: 20746117
     Holdleder:
     Peter Vestergaard Kristensen - - Tlf: 29440117
     Sportschef:
     Jesper Rasmussen - - Tlf: 53857677
     Sportschef:
     Thomas Holst - - Tlf: 40303959
     Assistenttræner:
     Søren Ravn Jensen - Tlf: 50494206 / 5049 4206
     Assistenttræner:
     Simon Ditlevsen - Tlf: 28713007
     Målmandstræner:
     Kenneth Kallehauge - - Tlf: 26184838 / 26184838
     Massør:
     Frederik Juul Omann - - Tlf: 21640547 / 21640547
     Fysioterapeut:
     Andreas Andersen - - Tlf: 22181191 / 2218 1191
     Cheftræner:
     Jan Knudsen - - Tlf: 4045 7860 / 4045 7860
Vejgaard B Soffy Road Hvid Blå Blå
     Holdleder:
     Lasse Jensen - - Tlf: 53265587
     Træner:
     Christian Flindt Bjerg - Tlf: 2985 7760 / 29 85 77 60
     Assistenttræner:
     Allan Klingenberg Larsen - - Tlf: 41870625
     Assistenttræner:
     Steffen Agerbo Jensen - - Tlf: 9813 5593 / 2255 9134
     Assistenttræner:
     Mathias Hede Mortensen - - Tlf: 30280121
     Målmandstræner:
     Mads Lundorf Rasmussen - - Tlf: 4223 4865
     Cheftræner:
     Christian Flindt Bjerg - Tlf: 2985 7760 / 29 85 77 60
Aarhus Fremad Riisvangen Stadion Sort/Gul Sort Sort
     Holdleder:
     Poul H. Kirkegård -
     Holdleder:
     Jørn Pilgaard - - Tlf: 40637612 / 40637612
     Assistenttræner:
     Michael Gundlev Pedersen - - Tlf: 30226363
     Assistenttræner:
     Frank Krogsdal - Tlf: 52504005
     Assistenttræner:
     Jens Gjesing - - Tlf: 61310502 / 61310502
     Assistenttræner:
     Jacob Eichner - - Tlf: 28519666 / 28519666
     Assistenttræner:
     Rune Dall Jensen - - Tlf: 25522652 / 25522652
     Målmandstræner:
     Henrik Bundgaard - - Tlf: 30377526
     Cheftræner:
     Morten Mølkjær - Tlf: 29620648
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller telefon 3525 1545