Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug 2020
19:00
B. 77, Rødovre
1
Albertslund IF (2)
3
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
15:30
FC Hvidovre/Barberen IF
5
B. 77, Rødovre
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
15:00
B. 77, Rødovre
Herstedøster IC
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
11:00
Avedøre IF
3
B. 77, Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
15:00
B. 77, Rødovre
1
BK Vest, Rødovre
4
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
15:00
B. 77, Rødovre
0
Albertslund BS 72
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
12:30
Vallensbæk IF
5
B. 77, Rødovre
0
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2020
18:30
BK Friheden
10
B. 77, Rødovre
0
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
15:00
B. 77, Rødovre
1
Nerashté, Ballerup
1
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
13:00
Ballerup BK (2)
4
B. 77, Rødovre
2
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
15:00
B. 77, Rødovre
0
FC Hvidovre/Barberen IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2021
18:30
Herstedøster IC
4
B. 77, Rødovre
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
15:00
B. 77, Rødovre
1
Avedøre IF
4
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
11:30
BK Vest, Rødovre
2
B. 77, Rødovre
2
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
15:00
B. 77, Rødovre
0
BK Friheden
8
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
13:00
Albertslund BS 72
B. 77, Rødovre
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
18:30
Vallensbæk IF
3
B. 77, Rødovre
0
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
12:00
Brøndby Strand IK
B. 77, Rødovre
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
18:00
Brøndby Strand IK
6
B. 77, Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
12:00
Nerashté, Ballerup
B. 77, Rødovre
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
13:00
B. 77, Rødovre
Ballerup BK (2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
15:30
Albertslund IF (2)
B. 77, Rødovre
UHT
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2