Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug 2020
13:30
Lejerbo BK
1
BK Friheden
3
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
12:00
BK Friheden
3
Ishøj IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
15:30
Brøndbyernes IF
1
BK Friheden
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
12:00
BK Friheden
3
FC Hvidovre/Barberen IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
11:00
Rosenhøj BK
4
BK Friheden
2
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
12:00
BK Friheden
4
CFK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
12:30
Herlev IF (3)
0
BK Friheden
1
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
12:00
BK Friheden
1
Liria FK
1
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
12:00
Torslunde-Ishøj IF (1)
1
BK Friheden
0
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
12:00
BK Friheden
2
Taastrup FC (1)
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
13:00
Ishøj IF
1
BK Friheden
0
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:30
BK Friheden
2
Brøndbyernes IF
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
12:00
BK Friheden
0
Rosenhøj BK
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
BK Friheden
FC Ishøj
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
12:00
FC Ishøj
5
BK Friheden
1
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2021
19:00
FC Hvidovre/Barberen IF
5
BK Friheden
3
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:00
CFK (2)
2
BK Friheden
11
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
13:00
Liria FK
BK Friheden
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2021
19:00
BK Friheden
2
Herlev IF (3)
3
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
11:00
Taastrup FC (1)
7
BK Friheden
2
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2021
19:00
BK Friheden
0
Torslunde-Ishøj IF (1)
8
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
12:00
BK Friheden
2
Lejerbo BK
6
|
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1