Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug 2019
11:00
Toksværd Olstrup Fodbold
6
Haslev FC
1
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
14:00
Solrød FC
5
Toksværd Olstrup Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2019
19:00
Næstved IF
3
Toksværd Olstrup Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
13:00
Toksværd Olstrup Fodbold
5
Store Heddinge BK
4
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
15:30
Køge BK (1)
4
Toksværd Olstrup Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
13:00
Toksværd Olstrup Fodbold
2
Vordingborg IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
13:00
Ejby IF Fodbold
6
Toksværd Olstrup Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
13:30
Toksværd Olstrup Fodbold
1
Gørslev IF
4
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
15:00
Præstø IF
4
Toksværd Olstrup Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
15:30
Toksværd Olstrup Fodbold
1
Møns FK
5
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
14:00
Førslev IF
10
Toksværd Olstrup Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
16:00
Haslev FC
Toksværd Olstrup Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2020
18:15
Toksværd Olstrup Fodbold
Solrød FC
UDS
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2020
18:30
Toksværd Olstrup Fodbold
Næstved IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
13:30
Store Heddinge BK
Toksværd Olstrup Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2020
19:00
Toksværd Olstrup Fodbold
Køge BK (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
14:00
Vordingborg IF
Toksværd Olstrup Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2020
19:00
Toksværd Olstrup Fodbold
Ejby IF Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
12:00
Gørslev IF
Toksværd Olstrup Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2020
19:00
Toksværd Olstrup Fodbold
Præstø IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2020
18:30
Møns FK
Toksværd Olstrup Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2020
19:00
Toksværd Olstrup Fodbold
Førslev IF
UDS
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 16. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 20. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 24. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2