MENU

Serie 3 , Pulje 4 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
732642
ti
14-08 2018
Kl. 19:15
Glostrup Avedøre IF (2) Glostrup Idrætspark
9 - 1
732643
18-08 2018
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 Herstedøster IC Ejby Friluftscenter
4 - 1
732640
18-08 2018
Kl. 13:00
Albertslund IF BK Friheden Albertslund Stadion
0 - 2
732641
18-08 2018
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Barberen IF Sportspladsen i Syd
1 - 2
732639
18-08 2018
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre Lejerbo BK Valhøj Skole
3 - 3
732638
19-08 2018
Kl. 12:00
BK Internazionale Hundige BK (2) Langbjergskolen
6 - 0
732646
to
23-08 2018
Kl. 18:30
Barberen IF B. 77, Rødovre Hedehusene Idrætspark
5 - 1
732647
25-08 2018
Kl. 11:00
Avedøre IF (2) Albertslund BS 72 Avedøre Stadion Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

732644
25-08 2018
Kl. 11:30
Herstedøster IC Glostrup Herstedøster Stadion
UHT

Udehold taberdømt

732649
25-08 2018
Kl. 12:00
BK Friheden BK Internazionale Strandmarkens Fritidscenter
2 - 1
732648
26-08 2018
Kl. 11:00
Hundige BK (2) Ejby IF 1968 Hundige Boldfælled
0 - 7
732645
26-08 2018
Kl. 12:00
Lejerbo BK Albertslund IF Gungehusskolen
2 - 2
732654
ti
28-08 2018
Kl. 19:15
Glostrup Hundige BK (2) Glostrup Idrætspark
732651
01-09 2018
Kl. 11:00
Albertslund IF BK Internazionale Albertslund Stadion
2 - 0
732655
01-09 2018
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 BK Friheden Ejby Friluftscenter
4 - 3
732653
01-09 2018
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Herstedøster IC Sportspladsen i Syd
0 - 2
732650
01-09 2018
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre Avedøre IF (2) Valhøj Skole
1 - 2
732652
01-09 2018
Kl. 15:00
Lejerbo BK Barberen IF Gungehusskolen
1 - 3
732658
to
06-09 2018
Kl. 18:00
Barberen IF Albertslund IF Hedehusene Idrætspark
2 - 1
732659
08-09 2018
Kl. 11:00
Avedøre IF (2) Lejerbo BK Avedøre Stadion Kunstgræs
2 - 1
732661
08-09 2018
Kl. 12:00
BK Friheden Glostrup Strandmarkens Fritidscenter
6 - 0
732656
08-09 2018
Kl. 13:30
Herstedøster IC B. 77, Rødovre Herstedøster Stadion
UHT

Udehold taberdømt

732660
09-09 2018
Kl. 11:00
Hundige BK (2) Albertslund BS 72 Hundige Boldfælled
5 - 2
732657
09-09 2018
Kl. 12:00
BK Internazionale Ejby IF 1968 Langbjergskolen
1 - 2
732663
15-09 2018
Kl. 13:00
Albertslund IF Ejby IF 1968 Albertslund Stadion
3 - 4
732665
15-09 2018
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 BK Friheden Sportspladsen i Syd
2 - 3
732662
15-09 2018
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre Hundige BK (2) Valhøj Skole
2 - 2
732664
15-09 2018
Kl. 15:30
Lejerbo BK Herstedøster IC Gungehusskolen
0 - 0
732666
16-09 2018
Kl. 12:30
Barberen IF Avedøre IF (2) Hedehusene Idrætspark
3 - 2
732667
ti
18-09 2018
Kl. 19:15
Glostrup BK Internazionale Glostrup Idrætspark
1 - 3
732670
22-09 2018
Kl. 11:00
Avedøre IF (2) Albertslund IF Avedøre Stadion Kunstgræs
4 - 1
732673
22-09 2018
Kl. 12:00
BK Friheden B. 77, Rødovre Strandmarkens Fritidscenter
6 - 0
732671
22-09 2018
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 Glostrup Ejby Friluftscenter
9 - 2
732668
22-09 2018
Kl. 15:30
Herstedøster IC Barberen IF Herstedøster Stadion
3 - 2
732672
23-09 2018
Kl. 11:00
Hundige BK (2) Lejerbo BK Hundige Boldfælled
2 - 2
732669
23-09 2018
Kl. 12:00
BK Internazionale Albertslund BS 72 Langbjergskolen
UHT

Udehold taberdømt

732679
29-09 2018
Kl. 11:00
Avedøre IF (2) Herstedøster IC Avedøre Stadion Kunstgræs
2 - 3
732675
29-09 2018
Kl. 13:00
Albertslund IF Glostrup Albertslund Stadion
UHT

Udehold taberdømt

732677
29-09 2018
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Ejby IF 1968 Sportspladsen i Syd
0 - 3
732674
29-09 2018
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre BK Internazionale Valhøj Skole
0 - 5
732676
29-09 2018
Kl. 15:30
Lejerbo BK BK Friheden Gungehusskolen
0 - 2
732678
30-09 2018
Kl. 12:30
Barberen IF Hundige BK (2) Hedehusene Idrætspark
1 - 0
732682
ti
02-10 2018
Kl. 19:15
Glostrup Albertslund BS 72 Glostrup Idrætspark
0 - 3
732685
06-10 2018
Kl. 12:00
BK Friheden Barberen IF Strandmarkens Fritidscenter
0 - 3
732683
06-10 2018
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 B. 77, Rødovre Ejby Friluftscenter
7 - 0
732680
06-10 2018
Kl. 15:30
Herstedøster IC Albertslund IF Herstedøster Stadion
6 - 1
732684
07-10 2018
Kl. 11:00
Hundige BK (2) Avedøre IF (2) Hundige Boldfælled
0 - 5
732681
07-10 2018
Kl. 12:00
BK Internazionale Lejerbo BK Langbjergskolen
8 - 1
732691
13-10 2018
Kl. 11:00
Avedøre IF (2) BK Friheden Avedøre Stadion Kunstgræs
0 - 3
732686
13-10 2018
Kl. 11:30
Herstedøster IC Hundige BK (2) Herstedøster Stadion
5 - 2
732688
13-10 2018
Kl. 13:00
Albertslund IF Albertslund BS 72 Albertslund Stadion
4 - 0
732687
13-10 2018
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre Glostrup Valhøj Skole
1 - 3
732689
13-10 2018
Kl. 15:30
Lejerbo BK Ejby IF 1968 Gungehusskolen
0 - 3
732690
14-10 2018
Kl. 12:30
Barberen IF BK Internazionale Hedehusene Idrætspark
1 - 2
732695
ti
16-10 2018
Kl. 19:15
Glostrup Lejerbo BK Glostrup Idrætspark
6 - 0
732954
20-10 2018
Kl. 12:00
BK Friheden Herstedøster IC Strandmarkens Fritidscenter
0 - 1
732946
20-10 2018
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 Barberen IF Ejby Friluftscenter
1 - 1
732693
20-10 2018
Kl. 13:00
Albertslund IF Hundige BK (2) Albertslund Stadion
5 - 1
732694
20-10 2018
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 B. 77, Rødovre Sportspladsen i Syd
2 - 2
732692
21-10 2018
Kl. 12:00
BK Internazionale Avedøre IF (2) Langbjergskolen
2 - 1
732959
27-10 2018
Kl. 11:00
Avedøre IF (2) Ejby IF 1968 Avedøre Stadion Kunstgræs
2 - 2
732957
27-10 2018
Kl. 13:00
Lejerbo BK Albertslund BS 72 Gungehusskolen
2 - 1
732956
27-10 2018
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre Albertslund IF Valhøj Skole
1 - 4
732955
27-10 2018
Kl. 15:30
Herstedøster IC BK Internazionale Herstedøster Stadion
0 - 1
732960
28-10 2018
Kl. 11:00
Hundige BK (2) BK Friheden Hundige Boldfælled
0 - 6
732958
28-10 2018
Kl. 12:30
Barberen IF Glostrup Hedehusene Idrætspark
2 - 3
732961
fr
05-04 2019
Kl. 18:00
Herstedøster IC Ejby IF 1968 Herstedøster Stadion
0 - 1
732964
06-04 2019
Kl. 11:00
Avedøre IF (2) Glostrup Avedøre Stadion Kunstgræs
6 - 0
732966
06-04 2019
Kl. 13:00
BK Friheden Albertslund IF Avedøre Stadion Kunstgræs
2 - 4
732962
06-04 2019
Kl. 13:00
Lejerbo BK B. 77, Rødovre Gungehusskolen
0 - 0
732963
07-04 2019
Kl. 12:30
Barberen IF Albertslund BS 72 Hedehusene Idrætspark
7 - 1
732965
07-04 2019
Kl. 13:00
Hundige BK (2) BK Internazionale Hundige Boldfælled
4 - 6
732971 to
11-04 2019
Kl. 19:15
Glostrup Herstedøster IC Glostrup Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

732969
13-04 2019
Kl. 11:30
Albertslund IF Lejerbo BK Albertslund Stadion
8 - 2
732970
13-04 2019
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Avedøre IF (2) Sportspladsen i Syd
1 - 2
732972
13-04 2019
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 Hundige BK (2) Ejby Friluftscenter
UHT

Udehold taberdømt

732968
13-04 2019
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre Barberen IF Valhøj Skole
2 - 3
732967
14-04 2019
Kl. 12:00
BK Internazionale BK Friheden Brøndbyvester Skole
0 - 3
732973
to
18-04 2019
Kl. 12:00
Herstedøster IC Albertslund BS 72 Herstedøster Stadion
3 - 0
732976
20-04 2019
Kl. 11:00
Avedøre IF (2) B. 77, Rødovre Avedøre Stadion Kunstgræs
3 - 2
732978
20-04 2019
Kl. 12:00
BK Friheden Ejby IF 1968 Strandmarkens Fritidscenter
1 - 2
732974
21-04 2019
Kl. 12:00
BK Internazionale Albertslund IF Brøndbyvester Skole
1 - 3
732975
21-04 2019
Kl. 12:30
Barberen IF Lejerbo BK Hedehusene Idrætspark
4 - 2
732977
21-04 2019
Kl. 13:00
Hundige BK (2) Glostrup Hundige Boldfælled
732980
27-04 2019
Kl. 11:30
Albertslund IF Barberen IF Albertslund Stadion
3 - 3
732981
27-04 2019
Kl. 12:00
Lejerbo BK Avedøre IF (2) Gungehusskolen
0 - 4
732982
27-04 2019
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Hundige BK (2) Sportspladsen i Syd
UHT

Udehold taberdømt

732984
27-04 2019
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 BK Internazionale Ejby Friluftscenter
2 - 2
732979
27-04 2019
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre Herstedøster IC Valhøj Skole
0 - 8
732985
fr
03-05 2019
Kl. 19:00
Herstedøster IC Lejerbo BK Herstedøster Stadion
4 - 0
732987
04-05 2019
Kl. 11:00
Avedøre IF (2) Barberen IF Avedøre Stadion Kunstgræs
HHT

Hjemmehold taberdømt

732990
04-05 2019
Kl. 12:00
BK Friheden Albertslund BS 72 Strandmarkens Fritidscenter
4 - 2
732988
04-05 2019
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 Albertslund IF Ejby Friluftscenter
2 - 1
732986
05-05 2019
Kl. 12:00
BK Internazionale Glostrup Brøndbyvester Skole
UHT

Udehold taberdømt

732989
05-05 2019
Kl. 13:00
Hundige BK (2) B. 77, Rødovre Hundige Boldfælled
HHT

Hjemmehold taberdømt

732996
to
09-05 2019
Kl. 19:00
Glostrup Ejby IF 1968 Glostrup Idrætspark
0 - 3
732992
11-05 2019
Kl. 11:30
Albertslund IF Avedøre IF (2) Albertslund Stadion
1 - 2
732993
11-05 2019
Kl. 12:00
Lejerbo BK Hundige BK (2) Gungehusskolen
UHT

Udehold taberdømt

732994
11-05 2019
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 BK Internazionale Sportspladsen i Syd
HHT

Hjemmehold taberdømt

732991
11-05 2019
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre BK Friheden Valhøj Skole
0 - 4
732995
12-05 2019
Kl. 12:30
Barberen IF Herstedøster IC Hedehusene Idrætspark
2 - 2
732999
on
15-05 2019
Kl. 18:30
Glostrup Albertslund IF Glostrup Idrætspark
0 - 3
733002
18-05 2019
Kl. 12:00
BK Friheden Lejerbo BK Strandmarkens Fritidscenter
4 - 0
733000
18-05 2019
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 Albertslund BS 72 Ejby Friluftscenter
UHT

Udehold taberdømt

732997
18-05 2019
Kl. 13:45
Herstedøster IC Avedøre IF (2) Herstedøster Stadion
2 - 2
732998
19-05 2019
Kl. 12:00
BK Internazionale B. 77, Rødovre Brøndbyvester Skole
UHT

Udehold taberdømt

733001
19-05 2019
Kl. 13:00
Hundige BK (2) Barberen IF Hundige Boldfælled
HHT

Hjemmehold taberdømt

733006
fr
24-05 2019
Kl. 18:00
Albertslund BS 72 Glostrup Sportspladsen i Syd
0 - 3
733008
25-05 2019
Kl. 11:00
Avedøre IF (2) Hundige BK (2) Avedøre Stadion Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

733004
25-05 2019
Kl. 11:30
Albertslund IF Herstedøster IC Albertslund Stadion
2 - 4
733005
25-05 2019
Kl. 12:00
Lejerbo BK BK Internazionale Gungehusskolen
0 - 3
733003
25-05 2019
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre Ejby IF 1968 Valhøj Skole
HHT

Hjemmehold taberdømt

733007
26-05 2019
Kl. 12:30
Barberen IF BK Friheden Hedehusene Idrætspark
0 - 1
733014
to
30-05 2019
Kl. 12:00
BK Friheden Avedøre IF (2) Strandmarkens Fritidscenter
3 - 2
733010
01-06 2019
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Albertslund IF Sportspladsen i Syd
1 - 2
733012
01-06 2019
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 Lejerbo BK Ejby Friluftscenter
5 - 0
733011
01-06 2019
Kl. 15:30
Glostrup B. 77, Rødovre Glostrup Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

733009
02-06 2019
Kl. 12:00
BK Internazionale Barberen IF Brøndbyvester Skole
1 - 0
733013
02-06 2019
Kl. 13:00
Hundige BK (2) Herstedøster IC Hundige Boldfælled
HHT

Hjemmehold taberdømt

733015
fr
07-06 2019
Kl. 19:00
Herstedøster IC BK Friheden Herstedøster Stadion
2 - 2
733019
08-06 2019
Kl. 11:00
Avedøre IF (2) BK Internazionale Avedøre Stadion Kunstgræs
3 - 1
733017
08-06 2019
Kl. 12:00
Lejerbo BK Glostrup Gungehusskolen
UHT

Udehold taberdømt

733016
08-06 2019
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre Albertslund BS 72 Valhøj Skole
1 - 0
733018
09-06 2019
Kl. 12:30
Barberen IF Ejby IF 1968 Hedehusene Idrætspark
0 - 4
733020
09-06 2019
Kl. 13:00
Hundige BK (2) Albertslund IF Hundige Boldfælled
HHT

Hjemmehold taberdømt

732983 ti
11-06 2019
Kl. 19:00
Glostrup BK Friheden Glostrup Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

733021
15-06 2019
Kl. 13:30
BK Internazionale Herstedøster IC Brøndbyvester Skole
HHT

Hjemmehold taberdømt

733026
15-06 2019
Kl. 13:30
BK Friheden Hundige BK (2) Strandmarkens Fritidscenter
UHT

Udehold taberdømt

733024
15-06 2019
Kl. 13:30
Glostrup Barberen IF Glostrup Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

733025 to
20-06 2019
Kl. 19:00
Ejby IF 1968 Avedøre IF (2) Ejby Friluftscenter
UHT

Udehold taberdømt

733022
to
20-06 2019
Kl. 19:00
Albertslund IF B. 77, Rødovre Albertslund Stadion
3 - 1
733023 to
20-06 2019
Kl. 19:00
Albertslund BS 72 Lejerbo BK Sportspladsen i Syd
5 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
kamp 2 Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 5
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 25. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind