Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug 2019
18:30
Toksværd Olstrup Fodbold
2
Ørslev GIF (V)
2
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2019
18:30
Mern UIF
1
Herlufsholm GF
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2019
11:00
Suså IF
2
Næstved FC 77
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2019
12:00
FK Sydsjælland 05
Faxe Ladeplads IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2019
15:00
Faxe BK
1
Karise IK
3
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2019
15:30
Østmøn SGI
1
IF Svend Gønge
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2019
18:30
Næstved FC 77
5
FK Sydsjælland 05
1
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2019
19:00
Faxe Ladeplads IF
2
Mern UIF
2
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
14:00
Ørslev GIF (V)
0
Østmøn SGI
2
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
14:00
Faxe BK
0
Herlufsholm GF
1
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
15:00
Karise IK
10
Toksværd Olstrup Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2019
19:00
IF Svend Gønge
1
Suså IF
1
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
10:00
FK Sydsjælland 05
1
IF Svend Gønge
10
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
14:00
Ørslev GIF (V)
1
Karise IK
4
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
14:30
Mern UIF
2
Næstved FC 77
5
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
15:00
Faxe BK
2
Faxe Ladeplads IF
1
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
15:00
Toksværd Olstrup Fodbold
Herlufsholm GF
UMH
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
15:30
Østmøn SGI
3
Suså IF
2
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2019
18:00
Ørslev GIF (V)
3
FK Sydsjælland 05
0
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2019
18:15
Faxe Ladeplads IF
4
Toksværd Olstrup Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
11:00
Næstved FC 77
9
Faxe BK
1
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
13:00
Suså IF
FK Sydsjælland 05
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
14:00
Herlufsholm GF
4
Ørslev GIF (V)
0
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
15:00
Karise IK
3
Østmøn SGI
0
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
15:00
IF Svend Gønge
1
Mern UIF
0
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2019
18:00
Toksværd Olstrup Fodbold
0
Næstved FC 77
9
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
14:00
Ørslev GIF (V)
1
Faxe Ladeplads IF
5
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
14:30
Mern UIF
3
Suså IF
1
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
15:00
Faxe BK
1
IF Svend Gønge
6
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
15:00
Karise IK
1
Herlufsholm GF
1
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
15:30
Østmøn SGI
10
FK Sydsjælland 05
0
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
11:00
Næstved FC 77
5
Ørslev GIF (V)
0
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
12:00
Suså IF
4
Faxe BK
1
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
14:00
Herlufsholm GF
2
Østmøn SGI
3
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
14:00
FK Sydsjælland 05
Mern UIF
HHT
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
14:00
IF Svend Gønge
5
Toksværd Olstrup Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2019
17:45
Toksværd Olstrup Fodbold
0
Suså IF
3
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
14:00
Østmøn SGI
5
Mern UIF
4
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
14:00
Ørslev GIF (V)
0
IF Svend Gønge
8
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
14:00
Herlufsholm GF
4
Faxe Ladeplads IF
2
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
15:00
Faxe BK
FK Sydsjælland 05
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
15:00
Karise IK
1
Næstved FC 77
1
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
11:00
Næstved FC 77
5
Herlufsholm GF
3
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
12:00
FK Sydsjælland 05
Toksværd Olstrup Fodbold
HHT
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
12:00
Suså IF
Ørslev GIF (V)
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
14:00
IF Svend Gønge
0
Karise IK
1
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
14:30
Mern UIF
2
Faxe BK
2
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
19:00
Faxe Ladeplads IF
0
Østmøn SGI
0
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
13:00
Toksværd Olstrup Fodbold
0
Mern UIF
0
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
13:30
Faxe Ladeplads IF
0
Næstved FC 77
3
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
14:00
Karise IK
0
Suså IF
1
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
14:00
Herlufsholm GF
1
IF Svend Gønge
4
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
12:00
Suså IF
3
Herlufsholm GF
2
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
12:00
Mern UIF
11
Ørslev GIF (V)
3
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
14:00
IF Svend Gønge
3
Faxe Ladeplads IF
1
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
15:00
Faxe BK
3
Toksværd Olstrup Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
15:30
Østmøn SGI
0
Næstved FC 77
3
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
16:00
FK Sydsjælland 05
Karise IK
HHT
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
12:00
Ørslev GIF (V)
0
Faxe BK
5
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
13:30
Faxe Ladeplads IF
4
Suså IF
4
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
15:00
Toksværd Olstrup Fodbold
1
Østmøn SGI
4
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
15:00
Karise IK
4
Mern UIF
0
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
15:00
Herlufsholm GF
FK Sydsjælland 05
UHT
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
18:30
Næstved FC 77
0
IF Svend Gønge
0
|
|||||||||||||||||||
02. nov 2019
13:00
Faxe Ladeplads IF
1
Karise IK
1
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
11:00
Næstved FC 77
Suså IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
13:00
Ørslev GIF (V)
Toksværd Olstrup Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
13:30
Faxe Ladeplads IF
FK Sydsjælland 05
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
14:00
IF Svend Gønge
Østmøn SGI
UDS
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
14:00
Herlufsholm GF
Mern UIF
UDS
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
15:00
Karise IK
Faxe BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2020
11:00
Mern UIF
Faxe Ladeplads IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2020
15:00
Herlufsholm GF
Faxe BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2020
15:30
Østmøn SGI
Ørslev GIF (V)
UDS
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2020
16:00
FK Sydsjælland 05
Næstved FC 77
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2020
16:00
Suså IF
IF Svend Gønge
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2020
18:15
Toksværd Olstrup Fodbold
Karise IK
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
11:00
Næstved FC 77
Mern UIF
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
13:30
Faxe Ladeplads IF
Faxe BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
14:00
IF Svend Gønge
FK Sydsjælland 05
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
14:00
Herlufsholm GF
Toksværd Olstrup Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
15:00
Karise IK
Ørslev GIF (V)
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
16:00
Suså IF
Østmøn SGI
UDS
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2020
18:30
Mern UIF
IF Svend Gønge
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
13:00
Ørslev GIF (V)
Herlufsholm GF
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
14:00
FK Sydsjælland 05
Suså IF
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
15:00
Faxe BK
Næstved FC 77
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
15:30
Østmøn SGI
Karise IK
UDS
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2020
18:30
Østmøn SGI
0
Faxe BK
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2020
18:30
Toksværd Olstrup Fodbold
Faxe Ladeplads IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
11:00
Næstved FC 77
Toksværd Olstrup Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
13:30
Faxe Ladeplads IF
Ørslev GIF (V)
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
14:00
Herlufsholm GF
Karise IK
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
14:00
IF Svend Gønge
Faxe BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
16:00
FK Sydsjælland 05
Østmøn SGI
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
16:00
Suså IF
Mern UIF
UDS
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2020
19:00
Toksværd Olstrup Fodbold
IF Svend Gønge
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
13:00
Ørslev GIF (V)
Næstved FC 77
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
14:30
Mern UIF
FK Sydsjælland 05
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
15:00
Faxe BK
Suså IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
15:00
Karise IK
Faxe Ladeplads IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
15:30
Østmøn SGI
Herlufsholm GF
UDS
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2020
19:00
Mern UIF
Østmøn SGI
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
11:20
Næstved FC 77
Karise IK
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
13:30
Faxe Ladeplads IF
Herlufsholm GF
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
14:00
IF Svend Gønge
Ørslev GIF (V)
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
16:00
Suså IF
Toksværd Olstrup Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
16:00
FK Sydsjælland 05
Faxe BK
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2020
18:30
Toksværd Olstrup Fodbold
FK Sydsjælland 05
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
13:00
Østmøn SGI
Faxe Ladeplads IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
13:00
Ørslev GIF (V)
Suså IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
14:00
Herlufsholm GF
Næstved FC 77
UDS
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
15:00
Faxe BK
Mern UIF
UDS
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
15:00
Karise IK
IF Svend Gønge
UDS
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2020
18:30
Mern UIF
Toksværd Olstrup Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
11:00
Næstved FC 77
Faxe Ladeplads IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
14:00
IF Svend Gønge
Herlufsholm GF
UDS
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
14:00
FK Sydsjælland 05
Ørslev GIF (V)
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
15:00
Faxe BK
Østmøn SGI
UDS
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
16:00
Suså IF
Karise IK
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
11:00
Næstved FC 77
Østmøn SGI
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
13:00
Ørslev GIF (V)
Mern UIF
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
13:30
Faxe Ladeplads IF
IF Svend Gønge
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
14:00
Herlufsholm GF
Suså IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
15:00
Karise IK
FK Sydsjælland 05
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2020
19:00
Toksværd Olstrup Fodbold
Faxe BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2020
19:00
Suså IF
Faxe Ladeplads IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2020
19:00
Østmøn SGI
Toksværd Olstrup Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2020
19:00
Faxe BK
Ørslev GIF (V)
UDS
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2020
19:00
Mern UIF
Karise IK
UDS
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2020
19:00
FK Sydsjælland 05
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2020
19:00
IF Svend Gønge
Næstved FC 77
UDS
|
1/8 dels finaler tirsdag den 16. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 18. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 21. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 24. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1