MENU

U12 Drenge 1 8-mands (08) Efterår, Pulje 2 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
418535
ti
13-08 2019
Kl. 18:30
RB 1906 Himmelev-Veddelev BK Roskilde Idrætspark
5 - 5
418534
on
14-08 2019
Kl. 18:00
Værløse BK BSF Værløse Stadion
6 - 5
418537
17-08 2019
Kl. 10:00
Vallensbæk IF Taastrup FC Vallensbæk Idrætscenter
8 - 0
418533
17-08 2019
Kl. 10:00
BK Friheden BK Avarta Strandmarkens Fritidscenter
13 - 0
418536
18-08 2019
Kl. 10:00
Holbæk B&I Ballerup BK Holbæk Sportsby
4 - 5
418540 on
21-08 2019
Kl. 19:15
BSF BK Friheden Ballerup Idrætspark
1 - 1
418538
24-08 2019
Kl. 11:30
Ballerup BK Vallensbæk IF Top Danmark Hallen, kunstgræs
4 - 4
418544
24-08 2019
Kl. 13:00
BK Friheden Himmelev-Veddelev BK Strandmarkens Fritidscenter
1 - 4
418542
25-08 2019
Kl. 10:00
Taastrup FC RB 1906 NyBolig Park
7 - 0
418539
25-08 2019
Kl. 10:00
BK Avarta Holbæk B&I Espelundens Idrætsanlæg
6 - 1
418541 ti
27-08 2019
Kl. 17:00
Himmelev-Veddelev BK Værløse BK Himmelev Idrætspark
3 - 6
418543 on
28-08 2019
Kl. 18:00
Ballerup BK BK Avarta Top Danmark Hallen, kunstgræs
6 - 0
418547
31-08 2019
Kl. 10:00
Vallensbæk IF RB 1906 Vallensbæk Idrætscenter
6 - 0
418546
01-09 2019
Kl. 11:00
Holbæk B&I BSF Holbæk Sportsby
0 - 10
418545
01-09 2019
Kl. 14:00
Værløse BK Taastrup FC Værløse Stadion
5 - 1
418549 ti
03-09 2019
Kl. 17:00
BSF Ballerup BK Ballerup Idrætspark
3 - 0
418551 ti
03-09 2019
Kl. 18:00
Himmelev-Veddelev BK Holbæk B&I Himmelev Idrætspark
1 - 1
418556 on
04-09 2019
Kl. 18:00
Taastrup FC BK Friheden NyBolig Park
1 - 3
418550
07-09 2019
Kl. 11:30
RB 1906 Værløse BK Roskilde Idrætspark
1 - 9
418548
08-09 2019
Kl. 10:00
BK Avarta Vallensbæk IF Espelundens Idrætsanlæg
1 - 5
418561
to
12-09 2019
Kl. 17:30
Vallensbæk IF Værløse BK Vallensbæk Idrætscenter
3 - 3
418558
14-09 2019
Kl. 11:00
BK Friheden RB 1906 Strandmarkens Fritidscenter
7 - 3
418560
15-09 2019
Kl. 11:00
Holbæk B&I Taastrup FC Holbæk Sportsby
2 - 4
418562 ma
16-09 2019
Kl. 17:15
Værløse BK BK Friheden Værløse Stadion
5 - 4
418559 ma
16-09 2019
Kl. 17:30
BK Avarta BSF Espelunden Kunstgræs
0 - 9
418557 ti
17-09 2019
Kl. 17:00
Ballerup BK Himmelev-Veddelev BK Top Danmark Hallen, kunstgræs
8 - 0
418564
21-09 2019
Kl. 10:00
RB 1906 Holbæk B&I Roskilde Idrætspark
2 - 9
418566
21-09 2019
Kl. 10:45
Taastrup FC Ballerup BK NyBolig Park
6 - 3
418565
21-09 2019
Kl. 11:00
Himmelev-Veddelev BK BK Avarta Himmelev Idrætspark
10 - 3
418563
22-09 2019
Kl. 10:00
BSF Vallensbæk IF Ballerup Idrætspark
1 - 7
418567
28-09 2019
Kl. 11:30
Ballerup BK RB 1906 Top Danmark Hallen, kunstgræs
8 - 2
418569
29-09 2019
Kl. 10:00
BSF Himmelev-Veddelev BK Ballerup Idrætspark
3 - 2
418568
29-09 2019
Kl. 10:00
BK Avarta Taastrup FC Espelundens Idrætsanlæg
1 - 4
418570
29-09 2019
Kl. 11:00
Holbæk B&I Værløse BK Holbæk Sportsby
7 - 5
418571 ti
01-10 2019
Kl. 17:30
Vallensbæk IF BK Friheden Vallensbæk Idrætscenter
1 - 2
418574
on
02-10 2019
Kl. 17:30
RB 1906 BK Avarta Roskilde Idrætspark
4 - 4
418575
05-10 2019
Kl. 10:00
Vallensbæk IF Himmelev-Veddelev BK Vallensbæk Idrætscenter
2 - 0
418576
06-10 2019
Kl. 10:00
Taastrup FC BSF NyBolig Park
0 - 5
418572
06-10 2019
Kl. 11:00
BK Friheden Holbæk B&I Strandmarkens Fritidscenter
11 - 3
418573
06-10 2019
Kl. 14:00
Værløse BK Ballerup BK Værløse Stadion
4 - 3
418581
ti
08-10 2019
Kl. 17:15
Himmelev-Veddelev BK Taastrup FC Himmelev Idrætspark
6 - 2
418579 on
09-10 2019
Kl. 18:00
BSF RB 1906 Ballerup Idrætspark
9 - 3
418577
12-10 2019
Kl. 11:30
Ballerup BK BK Friheden Top Danmark Hallen, kunstgræs
3 - 0
418578
13-10 2019
Kl. 10:00
BK Avarta Værløse BK Espelundens Idrætsanlæg
1 - 4
418580
13-10 2019
Kl. 11:00
Holbæk B&I Vallensbæk IF Holbæk Sportsby
1 - 5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366

Log ind