MENU

U12 Drenge 4 8-mands (08) Efterår, Pulje 2 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
422581 ti
13-08 2019
Kl. 17:15
Brede IF Virum-Sorgenfri BK Brede Idrætsplads
2 - 6
422584
on
14-08 2019
Kl. 18:30
BK Avarta Albertslund IF Espelundens Idrætsanlæg
3 - 8
422582
17-08 2019
Kl. 09:30
Gladsaxe-Hero BK Kr. Værløse IF Gladsaxe Stadion
4 - 1
422580
17-08 2019
Kl. 10:00
BSV af 2016 BK Friheden (1) Rundforbi Stadion
0 - 5
422583
17-08 2019
Kl. 11:15
Værløse BK BSF Værløse Stadion
6 - 6
422586
ti
20-08 2019
Kl. 17:30
BK Friheden (1) Værløse BK Langhøjskolen
1 - 3
422587 ti
20-08 2019
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK BSV af 2016 Virum Stadion
6 - 0
422585 to
22-08 2019
Kl. 18:00
BSF BK Avarta Ballerup Idrætspark
3 - 1
422589
24-08 2019
Kl. 10:00
Albertslund IF Gladsaxe-Hero BK Albertslund Stadion
5 - 10
422588 ti
27-08 2019
Kl. 18:00
Kr. Værløse IF Brede IF Sandet Stadion
1 - 3
422594 on
28-08 2019
Kl. 18:30
BK Avarta Gladsaxe-Hero BK Espelundens Idrætsanlæg
4 - 5
422590 to
29-08 2019
Kl. 18:00
BSF BK Friheden (1) Ballerup Idrætspark
4 - 3
422591
31-08 2019
Kl. 10:00
BSV af 2016 Kr. Værløse IF Rundforbi Stadion
5 - 4
422593
31-08 2019
Kl. 11:15
Værløse BK Virum-Sorgenfri BK Værløse Stadion
6 - 4
422592
31-08 2019
Kl. 12:00
Brede IF Albertslund IF Brede Idrætsplads
5 - 3
422595 ti
03-09 2019
Kl. 17:30
BK Friheden (1) BK Avarta Langhøjskolen
8 - 1
422596 ti
03-09 2019
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK BSF Virum Stadion
6 - 4
422599
on
04-09 2019
Kl. 18:30
Albertslund IF BSV af 2016 Albertslund Stadion
4 - 3
422598
08-09 2019
Kl. 14:00
Kr. Værløse IF Værløse BK Sandet Stadion
1 - 4
422602 ti
10-09 2019
Kl. 17:30
BK Friheden (1) Virum-Sorgenfri BK Langhøjskolen
2 - 4
422603
on
11-09 2019
Kl. 18:00
Værløse BK Albertslund IF Værløse Stadion
10 - 2
422604 on
11-09 2019
Kl. 18:30
BK Avarta Brede IF Espelundens Idrætsanlæg
3 - 3
422600 to
12-09 2019
Kl. 18:00
BSF Kr. Værløse IF Ballerup Idrætspark
2 - 4
422601
15-09 2019
Kl. 10:00
BSV af 2016 Gladsaxe-Hero BK Rundforbi Stadion
4 - 3
422606
ti
17-09 2019
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK BK Avarta Virum Stadion
5 - 6
422597 on
18-09 2019
Kl. 17:30
Gladsaxe-Hero BK Brede IF Gladsaxe Stadion
2 - 1
422609
on
18-09 2019
Kl. 18:00
Albertslund IF BSF Albertslund Stadion
2 - 2
422605
21-09 2019
Kl. 10:45
Brede IF BSV af 2016 Brede Idrætsplads
0 - 3
422607
22-09 2019
Kl. 10:00
Gladsaxe-Hero BK Værløse BK Gladsaxe Stadion
3 - 3
422608
22-09 2019
Kl. 11:30
Kr. Værløse IF BK Friheden (1) Sandet Stadion
1 - 5
422611
ti
24-09 2019
Kl. 17:30
BK Friheden (1) Albertslund IF Langhøjskolen
5 - 3
422612 ti
24-09 2019
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK Kr. Værløse IF Virum Stadion
0 - 1
422614 on
25-09 2019
Kl. 18:00
BK Avarta BSV af 2016 Espelundens Idrætsanlæg
3 - 3
422610 to
26-09 2019
Kl. 18:00
BSF Gladsaxe-Hero BK Ballerup Idrætspark
6 - 6
422613
28-09 2019
Kl. 11:15
Værløse BK Brede IF Værløse Stadion
1 - 3
422616 ti
01-10 2019
Kl. 17:30
Brede IF BSF Brede Idrætsplads
1 - 5
422617 to
03-10 2019
Kl. 17:15
Gladsaxe-Hero BK BK Friheden (1) Gladsaxe Stadion
5 - 2
422615
05-10 2019
Kl. 10:00
BSV af 2016 Værløse BK Rundforbi Stadion
2 - 8
422619
06-10 2019
Kl. 10:00
Albertslund IF Virum-Sorgenfri BK Albertslund Stadion
6 - 10
422618
06-10 2019
Kl. 11:30
BK Avarta Kr. Værløse IF Espelundens Idrætsanlæg
0 - 4
422623 ma
07-10 2019
Kl. 16:45
Værløse BK BK Avarta Værløse Stadion
8 - 3
422622 ti
08-10 2019
Kl. 17:15
Virum-Sorgenfri BK Gladsaxe-Hero BK Virum Stadion
1 - 3
422624 ti
08-10 2019
Kl. 18:00
Kr. Værløse IF Albertslund IF Sandet Stadion
5 - 3
422620 to
10-10 2019
Kl. 18:00
BSF BSV af 2016 Ballerup Idrætspark
4 - 5
422621 ti
22-10 2019
Kl. 16:45
BK Friheden (1) Brede IF Strandmarkens Fritidscenter
1 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366

Log ind