MENU

U12 Drenge 4 8-mands (08) Efterår, Pulje 3 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
422628
ti
13-08 2019
Kl. 17:30
BK Friheden (2) BFC Lundegården Langhøjskolen
0 - 8
422627 to
15-08 2019
Kl. 18:00
Vallensbæk IF Orient GI Vallensbæk Idrætscenter
1 - 4
422629
17-08 2019
Kl. 11:30
Albertslund BS 72 Hundige BK (1) Sportspladsen i Syd
11 - 0
422625
17-08 2019
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF LSF Brøndby Stadion
3 - 5
422626
18-08 2019
Kl. 10:00
Ishøj IF Oversidder Ishøj Idrætscenter
422632 on
21-08 2019
Kl. 17:00
Oversidder Brøndbyernes IF
422631 on
21-08 2019
Kl. 18:30
LSF BK Friheden (2) Smørum Idrætscenter
8 - 0
422630
24-08 2019
Kl. 11:15
BFC Lundegården Albertslund BS 72 Skovmarkskolen
1 - 8
422633
25-08 2019
Kl. 12:00
Orient GI Ishøj IF Islev Skole
11 - 0
422634
25-08 2019
Kl. 14:00
Hundige BK (1) Vallensbæk IF Hundige Boldfælled
2 - 4
422638 ti
27-08 2019
Kl. 17:30
BK Friheden (2) Oversidder Langhøjskolen
422635
31-08 2019
Kl. 10:00
BFC Lundegården LSF Skovmarkskolen
10 - 3
422639
31-08 2019
Kl. 11:30
Albertslund BS 72 Vallensbæk IF Sportspladsen i Syd
5 - 1
422636
31-08 2019
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF Orient GI Brøndby Stadion
4 - 3
422637
01-09 2019
Kl. 10:00
Ishøj IF Hundige BK (1) Ishøj Idrætscenter
8 - 0
422641 on
04-09 2019
Kl. 17:00
Oversidder BFC Lundegården
422640 on
04-09 2019
Kl. 18:30
LSF Albertslund BS 72 Smørum Idrætscenter
1 - 2
422642 to
05-09 2019
Kl. 18:00
Vallensbæk IF Ishøj IF Vallensbæk Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

422644
08-09 2019
Kl. 14:00
Hundige BK (1) Brøndbyernes IF Hundige Boldfælled
1 - 7
422648
ti
10-09 2019
Kl. 17:30
BK Friheden (2) Hundige BK (1) Langhøjskolen
3 - 2
422647 on
11-09 2019
Kl. 18:30
LSF Oversidder Smørum Idrætscenter
422649
14-09 2019
Kl. 11:30
Albertslund BS 72 Ishøj IF Sportspladsen i Syd
13 - 1
422646
14-09 2019
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF Vallensbæk IF Brøndby Stadion
5 - 6
422645
14-09 2019
Kl. 16:00
BFC Lundegården Orient GI Skovmarkskolen
4 - 2
422651 on
18-09 2019
Kl. 17:00
Oversidder Albertslund BS 72
422650
22-09 2019
Kl. 10:00
Ishøj IF Brøndbyernes IF Ishøj Idrætscenter
0 - 11
422653
22-09 2019
Kl. 14:00
Orient GI LSF Islev Skole
2 - 3
422654
22-09 2019
Kl. 14:00
Hundige BK (1) BFC Lundegården Hundige Boldfælled
1 - 9
422643 ma
23-09 2019
Kl. 17:30
Orient GI BK Friheden (2) Islev Skole
6 - 2
422658 ti
24-09 2019
Kl. 17:30
BK Friheden (2) Ishøj IF Langhøjskolen
UHT

Udehold taberdømt

422657 on
25-09 2019
Kl. 17:00
Oversidder Orient GI
422656 on
25-09 2019
Kl. 18:00
LSF Hundige BK (1) Smørum Idrætscenter
11 - 1
422655
28-09 2019
Kl. 11:15
BFC Lundegården Vallensbæk IF Skovmarkskolen
2 - 5
422659
28-09 2019
Kl. 11:30
Albertslund BS 72 Brøndbyernes IF Sportspladsen i Syd
2 - 2
422662 to
03-10 2019
Kl. 17:45
Vallensbæk IF LSF Vallensbæk Idrætscenter
6 - 6
422663
05-10 2019
Kl. 11:30
Albertslund BS 72 Orient GI Sportspladsen i Syd
6 - 2
422660
05-10 2019
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF BK Friheden (2) Brøndby Stadion
10 - 2
422661
06-10 2019
Kl. 10:00
Ishøj IF BFC Lundegården Ishøj Idrætscenter
HHT

Hjemmehold taberdømt

422664
06-10 2019
Kl. 14:00
Hundige BK (1) Oversidder Hundige Boldfælled
422668 ti
08-10 2019
Kl. 17:00
BK Friheden (2) Albertslund BS 72 Langhøjskolen
0 - 11
422665
ti
08-10 2019
Kl. 18:00
BFC Lundegården Brøndbyernes IF Skovmarkskolen
3 - 7
422667 on
09-10 2019
Kl. 17:00
Oversidder Vallensbæk IF
422666 on
09-10 2019
Kl. 17:15
LSF Ishøj IF Smørum Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

422652 to
10-10 2019
Kl. 17:30
Vallensbæk IF BK Friheden (2) Vallensbæk Idrætscenter
4 - 1
422669
13-10 2019
Kl. 10:00
Orient GI Hundige BK (1) Islev Skole
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366

Log ind