Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. aug 2020
19:00
BMI
4
Auning IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2020
19:00
Freja Oldboys
3
Fuglebakken KFUM Århus
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2020
19:00
VRI
3
Hadsten SK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2020
19:00
Aabyhøj IF
1
CIF
2
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2020
19:00
Kristrup B
0
AGF, Aarhus
3
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2020
19:00
AGF, Aarhus
4
BMI
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2020
19:00
VRI
0
Fuglebakken KFUM Århus
2
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2020
19:00
Auning IF
1
Freja Oldboys
3
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
19:00
BMI
1
CIF
2
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
19:00
AGF, Aarhus
Auning IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
19:00
VRI
3
Freja Oldboys
2
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
19:00
Aabyhøj IF
1
Fuglebakken KFUM Århus
1
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
19:00
Kristrup B
Hadsten SK
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
19:00
CIF
0
AGF, Aarhus
2
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
19:00
Fuglebakken KFUM Århus
Kristrup B
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
19:00
Freja Oldboys
1
Aabyhøj IF
2
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
19:00
Auning IF
1
VRI
2
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
19:10
Hadsten SK
2
BMI
2
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
18:30
BMI
0
Fuglebakken KFUM Århus
4
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
18:30
CIF
Auning IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
18:30
Aabyhøj IF
1
VRI
1
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
19:00
AGF, Aarhus
1
Hadsten SK
1
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
18:30
Hadsten SK
1
CIF
0
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
18:30
VRI
Kristrup B
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
18:30
Auning IF
1
Aabyhøj IF
0
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
19:00
Freja Oldboys
10
BMI
1
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2020
18:30
AGF, Aarhus
2
Fuglebakken KFUM Århus
2
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
18:00
BMI
0
VRI
2
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
18:00
Hadsten SK
1
Auning IF
2
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
18:00
Kristrup B
4
Aabyhøj IF
3
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
18:00
Fuglebakken KFUM Århus
1
Hadsten SK
1
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
18:00
VRI
0
AGF, Aarhus
1
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
18:00
Aabyhøj IF
BMI
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
18:00
Auning IF
1
Kristrup B
0
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
19:00
Freja Oldboys
4
CIF
1
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2020
17:30
CIF
5
Kristrup B
0
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2020
18:00
Hadsten SK
0
Aabyhøj IF
1
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2020
19:15
AGF, Aarhus
1
Freja Oldboys
3
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2020
19:00
Freja Oldboys
1
Kristrup B
0
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
19:00
BMI
0
Kristrup B
2
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
19:00
AGF, Aarhus
1
Aabyhøj IF
2
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
19:00
CIF
2
VRI
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
19:00
Hadsten SK
0
Freja Oldboys
2
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
19:00
Fuglebakken KFUM Århus
Auning IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:00
Auning IF
BMI
HHT
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:00
Fuglebakken KFUM Århus
1
Freja Oldboys
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:00
Hadsten SK
1
VRI
0
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:00
CIF
2
Aabyhøj IF
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:00
AGF, Aarhus
5
Kristrup B
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
19:00
BMI
1
AGF, Aarhus
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
19:00
Kristrup B
1
CIF
3
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
19:00
Aabyhøj IF
3
Hadsten SK
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
19:00
Freja Oldboys
Auning IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
19:10
Fuglebakken KFUM Århus
0
VRI
4
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
CIF
BMI
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
Auning IF
AGF, Aarhus
HHT
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
Freja Oldboys
3
VRI
0
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
Fuglebakken KFUM Århus
5
Aabyhøj IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
Hadsten SK
3
Kristrup B
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
19:00
AGF, Aarhus
4
CIF
0
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
19:00
Kristrup B
1
Fuglebakken KFUM Århus
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
19:00
Aabyhøj IF
2
Freja Oldboys
4
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
19:00
VRI
Auning IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
19:10
BMI
2
Hadsten SK
3
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
Fuglebakken KFUM Århus
0
BMI
3
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
Hadsten SK
3
AGF, Aarhus
3
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
Auning IF
CIF
HHT
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
VRI
1
Aabyhøj IF
1
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
Kristrup B
3
Freja Oldboys
0
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:00
CIF
2
Hadsten SK
0
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:00
BMI
2
Freja Oldboys
4
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:00
Kristrup B
4
VRI
0
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:00
Aabyhøj IF
Auning IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2021
18:00
CIF
2
Fuglebakken KFUM Århus
2
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
VRI
2
BMI
1
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
Freja Oldboys
1
AGF, Aarhus
1
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
Fuglebakken KFUM Århus
4
CIF
1
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
Auning IF
Hadsten SK
HHT
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
Aabyhøj IF
2
Kristrup B
2
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Hadsten SK
3
Fuglebakken KFUM Århus
7
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
CIF
5
Freja Oldboys
0
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
AGF, Aarhus
3
VRI
0
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
BMI
Aabyhøj IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Kristrup B
Auning IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:00
Kristrup B
BMI
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:00
Aabyhøj IF
0
AGF, Aarhus
1
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:00
VRI
1
CIF
5
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:00
Freja Oldboys
Hadsten SK
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:00
Auning IF
Fuglebakken KFUM Århus
HHT
|
|||||||||||||||||||
26. jun 2021
11:15
Fuglebakken KFUM Århus
0
AGF, Aarhus
0
|