Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09. apr
20:15
Oversidder
Valby 4
|
|||||||||||||||||||
10. apr
19:00
Frem 11
4
KB 10
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
14:00
Sønderbro Fight
3
B 1908
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:00
KFB 8
0
Fremad Valby 9
3
|
|||||||||||||||||||
15. apr
20:15
Valby 4
1
Sønderbro Fight
10
|
|||||||||||||||||||
16. apr
19:45
B 1908
6
Sundby 2
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
20:30
Fremad Valby 9
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. apr
20:30
KB 10
2
KFB 8
5
|
|||||||||||||||||||
22. apr
20:15
Sundby 2
0
Valby 4
4
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:30
Østerbro IF 10
1
B 1908
7
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Oversidder
KB 10
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
Sønderbro Fight
3
Fremad Valby 9
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:00
Frem 11
7
KFB 8
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:30
Sundby 2
Østerbro IF 10
HHT
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Valby 4
10
Østerbro IF 10
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:00
Fremad Valby 9
Sundby 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:45
B 1908
3
Frem 11
4
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
KB 10
4
Sønderbro Fight
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:30
KFB 8
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:15
Sundby 2
KB 10
HHT
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:30
Østerbro IF 10
3
Fremad Valby 9
4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Sønderbro Fight
3
KFB 8
0
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
Frem 11
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
KFB 8
3
Sundby 2
0
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:15
Valby 4
0
Frem 11
4
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Fremad Valby 9
5
B 1908
0
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:30
KB 10
2
Østerbro IF 10
2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Oversidder
Sønderbro Fight
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:45
Østerbro IF 10
Frem 11
|
|||||||||||||||||||
20. maj
22:00
Sundby 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:45
B 1908
KB 10
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:15
Valby 4
Fremad Valby 9
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Frem 11
Sønderbro Fight
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:30
Østerbro IF 10
KFB 8
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:45
B 1908
Valby 4
|
|||||||||||||||||||
28. maj
20:15
Oversidder
Østerbro IF 10
|
|||||||||||||||||||
30. maj
20:30
KB 10
Valby 4
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Sønderbro Fight
Sundby 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:30
KFB 8
B 1908
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Frem 11
Fremad Valby 9
|
|||||||||||||||||||
08. jun
08:45
Østerbro IF 10
Sønderbro Fight
|
|||||||||||||||||||
08. jun
08:45
Valby 4
KFB 8
|
|||||||||||||||||||
08. jun
08:45
Sundby 2
Frem 11
|
|||||||||||||||||||
08. jun
08:45
Fremad Valby 9
KB 10
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
B 1908
Oversidder
|
Oprykning:
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de ni puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i pulje
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning
Nedrykning: Ingen