Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. apr
12:45
Helsted Fremad IF
1
Alliancen IF
2
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
IF Trojka/Team Nørreå
3
Randers Freja
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
15:00
Alliancen IF
3
IF Trojka/Team Nørreå
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:45
Helsted Fremad IF
2
Værum GF
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:30
Kristrup B (3)
5
Randers Freja
0
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Værum GF
4
IF Trojka/Team Nørreå
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. apr
20:00
Randers Freja
Alliancen IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
Værum GF
9
Randers Freja
1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
Kristrup B (3)
2
Alliancen IF
8
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
IF Trojka/Team Nørreå
1
Helsted Fremad IF
0
|
|||||||||||||||||||
09. maj
19:00
Værum GF
2
Kristrup B (3)
6
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
Randers Freja
Helsted Fremad IF
|
|||||||||||||||||||
12. maj
15:00
Alliancen IF
Værum GF
UDS
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:30
Kristrup B (3)
Helsted Fremad IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Alliancen IF
Helsted Fremad IF
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:00
Kristrup B (3)
Værum GF
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Randers Freja
IF Trojka/Team Nørreå
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
IF Trojka/Team Nørreå
Kristrup B (3)
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
Randers Freja
Kristrup B (3)
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
Værum GF
Helsted Fremad IF
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
IF Trojka/Team Nørreå
Alliancen IF
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:30
Alliancen IF
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Helsted Fremad IF
Kristrup B (3)
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
IF Trojka/Team Nørreå
Værum GF
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:00
Alliancen IF
Kristrup B (3)
|
|||||||||||||||||||
14. jun
19:00
Randers Freja
Værum GF
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
Helsted Fremad IF
IF Trojka/Team Nørreå
|
|||||||||||||||||||
21. jun
19:00
Helsted Fremad IF
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:00
Kristrup B (3)
IF Trojka/Team Nørreå
|
|||||||||||||||||||
22. jun
16:00
Værum GF
Alliancen IF
|