Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07. apr
12:00
NLA
3
Møns FK
2
|
|||||||||||||||||||
07. apr
14:00
Ørslev GIF (V)
1
DLF Terslev
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. apr
19:00
Sct. Jørgens IF
1
Toksværd Olstrup Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. apr
18:30
Møns FK
Præstø IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. apr
11:00
Toksværd Olstrup Fodbold
3
NLA
0
|
|||||||||||||||||||
14. apr
11:00
Ny Anadolu
1
Sct. Jørgens IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr
18:45
Vordingborg IF
7
Ørslev GIF (V)
1
|
|||||||||||||||||||
15. apr
19:15
Næstved I.F.
0
Dalby GI (H)
2
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:45
FC4733
Vordingborg IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:30
NLA
0
Ny Anadolu
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr
15:30
Præstø IF
0
Toksværd Olstrup Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
Ørslev GIF (V)
0
Møns FK
2
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:15
Næstved I.F.
4
DLF Terslev
2
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:30
Møns FK
FC4733
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Sct. Jørgens IF
1
NLA
6
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Toksværd Olstrup Fodbold
2
Ørslev GIF (V)
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Ny Anadolu
3
Præstø IF
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Vordingborg IF
3
Næstved I.F.
5
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
DLF Terslev
1
Dalby GI (H)
9
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
FC4733
1
Toksværd Olstrup Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:30
Præstø IF
0
Sct. Jørgens IF
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Dalby GI (H)
6
NLA
0
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Ørslev GIF (V)
2
Ny Anadolu
3
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
DLF Terslev
Vordingborg IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:15
Næstved I.F.
0
Møns FK
5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Dalby GI (H)
3
Ny Anadolu
3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Præstø IF
2
Vordingborg IF
4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
19:00
FC4733
5
Næstved I.F.
1
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
Møns FK
DLF Terslev
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
NLA
Præstø IF
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Sct. Jørgens IF
Ørslev GIF (V)
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Toksværd Olstrup Fodbold
Næstved I.F.
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Ny Anadolu
FC4733
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Vordingborg IF
Dalby GI (H)
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
FC4733
Sct. Jørgens IF
|
|||||||||||||||||||
17. maj
19:00
DLF Terslev
Toksværd Olstrup Fodbold
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
Dalby GI (H)
Præstø IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
Ørslev GIF (V)
NLA
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Vordingborg IF
Møns FK
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:15
Næstved I.F.
Ny Anadolu
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
NLA
FC4733
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
Møns FK
Dalby GI (H)
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:30
Præstø IF
Ørslev GIF (V)
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Sct. Jørgens IF
Næstved I.F.
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Ny Anadolu
DLF Terslev
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Toksværd Olstrup Fodbold
Vordingborg IF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
FC4733
Præstø IF
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
Møns FK
Toksværd Olstrup Fodbold
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
DLF Terslev
Sct. Jørgens IF
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Dalby GI (H)
Ørslev GIF (V)
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Vordingborg IF
Ny Anadolu
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Sct. Jørgens IF
Vordingborg IF
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:15
Næstved I.F.
NLA
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:30
DLF Terslev
FC4733
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Dalby GI (H)
Sct. Jørgens IF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:30
NLA
DLF Terslev
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:30
Præstø IF
Næstved I.F.
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Ørslev GIF (V)
FC4733
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Dalby GI (H)
Toksværd Olstrup Fodbold
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Ny Anadolu
Møns FK
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:15
Næstved I.F.
Ørslev GIF (V)
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Vordingborg IF
NLA
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
Møns FK
Sct. Jørgens IF
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
Toksværd Olstrup Fodbold
Ny Anadolu
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
FC4733
Dalby GI (H)
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
DLF Terslev
Præstø IF
|
1/8 dels finaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 7
Kvartfinaler fredag den 21. juni kl. 19.00
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 3
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 5: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 6
kamp 6: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10
Semifinaler mandag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 5
Vinderne af semifinalerne spiller finale torsdag den 27. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.